Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Konstitucijos pr. 12, 09308 Vilnius

Atstovas spaudai:
+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Lietuvos kikbokso federacijos klubai konkurentai tik ringe, tai įrodo bendros treniruotės. Mums svarbiausia, kad sportininkų pasiekimai garsintų Lietuvą. Šiandien Jonavoje klube Faiteris įvyko bendra treniruotė kurioje dalyvavo: Faiteris, Amber Fight, Otso gym, Tonusas, Gym 37. Dėl techninių kliūčių į treniruotę neatvyko Fighters gym ir Status Unifight klubai, todėl netikėtai įvyko treniruotė ir Vilniuje. Buvo labai karšti sparingai. 
Ir toliau bus organizuojami bendri sparingai, kviečiame prisijungti ir kitus klubus. 
Ačiū tiems kurie dalyvavo ir organizatoriams.

 

“Lietuvos kikboksingo federacija“ sertifikavo „Royal“ Pro-2 bokso pirštines, kurios buvo naudojamos "Vilnius Open 2018" metu. Šiuo metu šios pirštinės yra oficialiai pripažintos LKF.

Kaina: odinės - 53,95eur ; sint.odos - 34,95eur. 
Pirštines galite įsigyti: www.FighterShop.lt

 

2019.02.02 įvyko WAKO federacijos prezidento rinkimai. Rinkimuose dalyvavo ir Lietuvos kikboksingo federacijos atstovas. Naujuoju prezidentu išrinktas Roy Baker.

 

2019.01.26 Vilniuje pasibaigė atviras ringas “Road to glory”. Jame dalyvavo 56sportininkai iš 13 klubų. Įvyko 29 kovos. Vieniems tai buvo pirmos kovos, kiti jau turėjo patirties. Buvo daug įspūdingų kovų. Tai puikus pasiruošimas Lietuvos čempionatui.

 

Pirmasis DSF turnyras šiais metais, kai dalyvaus sportininkai iš Lietuvos.
P.s. Treneriai pats laikas pradėti bendras treniruotes, turime stiprų partnerį su didelėm perspektyvom ir ambicijom. Be to Kikboksas tapo Olimpine sporto šaka, todėl reikia kelti sportininkų lygį. Šiuo metu jis aukštas, bet yra kur tobulėti.
Dėl bendrų treniruočių kontaktuojam su Vytautas Kislauskas

 

 

2018.12.16 Livani (Latvija) vyko Latgalijos kikbokso čempionatas. Ernestas Perednikas ir Karolis Mitašiūnas iškovojo aukso medalius. Vincas Danisevičius, Daniel Lisovskij, Andrej Kondratovič, Bogdan Jeriomenko iškovojo bronzos medalius


 
More Articles...
PARTNERIAI
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis