Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Konstitucijos pr. 12, 09308 Vilnius

Atstovas spaudai:
+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Atviras Lietuvos kikbokso čempionatas (K1 ir Kick light disciplinos). Jame dalyvavo 202 sportininkai iš 8valstybių (iš viso 49 sporto klubai). Turnyrą stebėjo DSF kickboxing challenge atstovas ir pareiškė, kad kovotojų lygis labai pakilo. Rusijos ir Baltarusijos treneriai gyrė mūsų turnyrus, nes suaugusiųjų kategorijose visada vyksta įnirtingos kovos ir šių šalių sportininkams yra su kuo kovoti. Turnyre įvyko ir viena profesionali kova dėl čempiono titulo. Šioje kovoje susitiko kovotoja iš Izraelio Daniela Pashaev ir kovotoja iš Lenkijos Kamila Golębiewska. Pergalę iškovojo Daniela Pashaev (KO).
Daugelis žino, kad organizacijoje įvyko didelės permainos, federacija atsinaujino ir pradėjo įgyvendinti tikslus. Žinoma dar daug ką reikia nuveikti ir ištaisyti, bet po ilgos pertraukos atsinaujino bendros klubų treniruotės-sparingai, atnaujinta sportininkų registravimo sistema (treneriai gali matyti galimus varžovus, palengvėjo burtų traukimas ir t.t.), pamažu formuojasi teisėjų komanda į kurią kviečiame prisijungti šio sporto mylėtojus. Šiais metais susitarėme su Lietuvos muaythai federacija apie bendradarbiavimą ir kad mūsų turnyrų datos nesidubliuos. Dar tai pirmasis čempionatas kai federacija turi nuosavą ringą ir tatamį ir šiame čempionate dalyvavo rekordinis klubų skaičius. Mažais žingsneliais judame pirmyn ir džiaugiames, kad mūsų vis daugėja. 
Džiaugiames, kad šiais metais nemažai klubų papildė federacijos gretas. Greitu metu įvyks federacijos valdybos posėdis kurio metu bus patvirtinti nauji nariai. 
Dėkojame visiems sportininkams kurie dalyvo čempionate, jų treneriams ir tiems kas padėjo ruoštis sportininkams. 
Dėkojame Čempionato globėjui Artūrui Zuokui, čempionato rėmėjui www.fightershop.ltValentin Bogdanovic už tiesioginę transliaciją, savanoriams už pagalbą renginio metu, LKF komandai už atliktą darbą. 
???? Išduosime paslaptį, kad tai nepaskutinis Lietuvos kikbokso čempionatas šiais metais, įvyks dar vienas. Pirmą kartą Lietuvos kikbokso istorijoje įvyks low kick disciplinos čempionatas. Lietuva jau subrendo šiam žingsniui ir todėl laikas jį įgyvendinti. 

Lietuvos kikbokso federacijos klubai konkurentai tik ringe, tai įrodo bendros treniruotės. Mums svarbiausia, kad sportininkų pasiekimai garsintų Lietuvą. Šiandien Jonavoje klube Faiteris įvyko bendra treniruotė kurioje dalyvavo: Faiteris, Amber Fight, Otso gym, Tonusas, Gym 37. Dėl techninių kliūčių į treniruotę neatvyko Fighters gym ir Status Unifight klubai, todėl netikėtai įvyko treniruotė ir Vilniuje. Buvo labai karšti sparingai. 
Ir toliau bus organizuojami bendri sparingai, kviečiame prisijungti ir kitus klubus. 
Ačiū tiems kurie dalyvavo ir organizatoriams.

 

“Lietuvos kikboksingo federacija“ sertifikavo „Royal“ Pro-2 bokso pirštines, kurios buvo naudojamos "Vilnius Open 2018" metu. Šiuo metu šios pirštinės yra oficialiai pripažintos LKF.

Kaina: odinės - 53,95eur ; sint.odos - 34,95eur. 
Pirštines galite įsigyti: www.FighterShop.lt

 

2019.02.02 įvyko WAKO federacijos prezidento rinkimai. Rinkimuose dalyvavo ir Lietuvos kikboksingo federacijos atstovas. Naujuoju prezidentu išrinktas Roy Baker.

 

2019.01.26 Vilniuje pasibaigė atviras ringas “Road to glory”. Jame dalyvavo 56sportininkai iš 13 klubų. Įvyko 29 kovos. Vieniems tai buvo pirmos kovos, kiti jau turėjo patirties. Buvo daug įspūdingų kovų. Tai puikus pasiruošimas Lietuvos čempionatui.

 

Pirmasis DSF turnyras šiais metais, kai dalyvaus sportininkai iš Lietuvos.
P.s. Treneriai pats laikas pradėti bendras treniruotes, turime stiprų partnerį su didelėm perspektyvom ir ambicijom. Be to Kikboksas tapo Olimpine sporto šaka, todėl reikia kelti sportininkų lygį. Šiuo metu jis aukštas, bet yra kur tobulėti.
Dėl bendrų treniruočių kontaktuojam su Vytautas Kislauskas

 
More Articles...
PARTNERIAI
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis