Lietuvos kikbokso rinktinė puikiai pasirodė WAKO Pasaulio taurės varžybose Vengrijoje. Sekmadienį baigėsi WAKO Pasaulio taurės varžybos Vengrijoje, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos kikbokso rinktinė: iškovoti net 12 medalių – 2 aukso, 2 sidabro ir 8 bronzos apdovanojimai.

Eimantas Šarkauskas ir Artemijus Ageičenkovas tapo Pasaulio taurės nugalėtojais, Modestas Juodpusis  ir Kamila Naujokaitė laimėjo sidabro apdovanojimus, o dar aštuoni kovotojai: Henrikas Vikšraitis, Ričardas Kulis, Vilius Trijonis, Deividas Michnevičius, Raimondas Krilavičius, Edvinas Šalkovskij, Ričardas Narbutas ir Daniilas Mankevičius, iškovojo bronzos medalius.

Pasaulio taurės varžybų rezultatai dar kartą parodė, kad Lietuvoje turime puikių sportininkų, kurie gali konkurencingai atstovauti Lietuvą aukščiausio lygio tarptautinėse varžybose.

Sveikiname sporto klubus, sportininkus ir jų trenerius, taip pat jų šeimas, kurios negailėdamos savo laiko ir lėšų surado galimybių sudalyvauti tokio aukšto lygio varžybose.

Rudenį sportininkų laukia pagrindinės šių metų varžybos: Europos vaikų, jaunių ir jaunimo kikbokso čempionatas rugpjūčio 25 – rugsėjo 3 dienomis vyks Stambule, Turkijoje, o Pasaulio suaugusiųjų kikbokso čempionatas – lapkričio 17-26 dienomis Albufeira, Portugalijoje.

Lietuvos kikbokso federacija dėkoja federacijos rėmėjams FMC, Joma, B Group, Alauša, Fighter Shop ir Avedus.