Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Latvijos kikbokso čempionate dalyvavo 350 sportininkų iš 7 valstybių. Lietuvos kikboksingo federaciją atstovavo klubai: STATUS UNIFIGHT, Klubas Faiteris , OTSO GYM,Sporto klubas ,, Warriors Team “, ŽVĖRIS GYM, TITANIKAS, Sporto klubas Vilkas. Rezultatai- 8 aukso medaliai, 10 sidabro ir 6 bronzos. Techniškiausiu K1 disciplinos kovotoju pripažintas Lietuvos sportininkas Lukas Jablonskas! Čempionate teisėjavo trys LKF teisėjai Matas Vaicekauskas, Maksim Akulšin ir Vadim Zelev.

 

11.03.2017 Jonavoj vyko kikbokso turnyras. Atvyko sportininkai iš 12 Lietuvos klubų. Įvyko 31 kova pagal kick light ir K1 WAKO taisykles. Tai buvo geras pasiruošimas prieš atvirą Latvijos kikbokso čempionatą, kuris vyks kovo pabaigoje Rygoj.
Ačiū sk " Faiteris" kolektyvui ir jų vadovui Arnoldui Lukošiūnui už puikiai organizuotos varžybas.

 

Vasario 17-19 dienomis Vilniuje įvyko “Lietuvos atviras kikbokso čempionatas 2017”. Čempionate dalyvavo 263 sportininkai iš 9 pasaulio valstybių, o per 3 įvyko 187 kovos (pagal “K1” ir “Kick light” taisykles).

Lietuvos motyvatoriumi pramintas Vincas Danisevičius iškovojo pirmąją vietą. Priminsime, kad Vincas pradėjo sportuoti sulaukęs 33metų, o būdamas 35 metų jis tapo Europos kikbokso vicečempionu. Jis yra puikus pavyzdys žmonėms kurie sako, kad jiems jau per vėlu pradėti sportuoti. Kaip sako Vincukas, svajonės pildosi.

Nors tai buvo kikbokso mėgėjų čempionatas, tačiau pirmą kartą Lietuvos istorijoje įvyko profesionali kova dėl Lietuvos WAKO PRO čempiono titulo. Šioje kovoje susitiko Lukas Jablonskas (Lietuva) ir Doukoure Aboubacar (Gvinėjos Respublika). Doukoure Aboubacar yra labai patyręs ir žinomas Moldovoje, bei Rumunijoje. Lietuvoje dar nei karto nevyko panašaus pobūdžio profesionalaus kikbokso varžybos. Nors Luko varžovas labai patyręs, tačiau kova truko neilgai. Jau pirmame raunde L. Jablonskas stipriu kojos smūgiu į galvą pasiuntė varžovą į nokautą. Smūgis buvo toks stiprus, kad Doukoure Aboubacar dar ilgai nesuprato, kad kovą jau pralaimėjo, jis nesiorentavo aplinkoje ir bandė tęsti kovą. Lukas Jablonskas pateks į Lietuvos kikbokso istoriją, kaip pirmasis Lietuvos WAKO PRO čempiono titulą iškovojęs Lietuvis.

 

Skaityti daugiau...

 

 

Lietuvos kikbokso čempionato tiesioginė transliacija. II diena. Pusfinaliai.

 

 

 

Tiesioginė transliacija iš Lietuvos atviro kikbokso čempionato. Testas
http://www.youtube.com/user/ltfighters/live

 

Lietuvos motyvatorius Vincas Danisevičius ir Lietuvos kikboksingo federacijos viceprezidentas Vytautas Kislauskas dalyvavo Powerhitradio laidoje Power savaitgalis (su Aleksu). Kalbėjo kas yra kikboksas, pristatėmė žiauriai gerą renginį Atvirą Lietuvos kikbokso čempionatą kuris įvyks Vasario 17-19dienomis, pakalbėjome apie Vincuką ir dar daug įdomių dalykų :) Ačiū Aleksui už gerai praleistą laiką.

Pokalbio garso įrašą galite pasiklausyti paspaudę ant žemiau esančios nuorodos:

https://www.mixcloud.com/Pokalbiai360/pokalbiai-360-pakalbino-vytautą-kislauską-ir-vincą-danisevičių/

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis