Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 


VILNIAUS KIKBOKSO TURNYRAS „ATVIRAS RINGAS-2012“
2012-03-24

Š. m. kovo 24 d. Vilniuje vyko naujokų turnyras „Atviras ringas“. Dalyvavo klubai: Vilniaus „Status Unifight“, „Sparta Gym“, „Geležinis vilkas“, „Viksoras“, „Kelias į Olimpą“, Kauno „VLK“, Elektrėnų „Pantera“, Alytaus „Žvėris Gym“ ir  Ukmerges „Vilkas“. Vyko 28 kovos. Kitas „Atviras ringas“ vyks balandžio mėnesį.

 

Keila m. (Estija) vyko K1 ir muaythai tarptautinis turnyras. Dalyvavo Estijos, Lietuvos ir Suomijos kovotojai. Lietuvą atstovavo Justinas Kanapeckas ir Hasan "Han" Khalilov. Abu susigrūmė su Estijos atstovais. Justinas kovojo pagal K1 taisykles 3x3 min. Tai buvo viena iš geriausių tą vakarą vikusių kovų. Abu sportininkai demonstravo gerą techniką ir norą nugalėti. Teisėjų sprendimu 2:1 pergale iškovojo vietinis sportininkas.

Hasan "Han" Khalilov kovojo pagal muaythai taisykles 5x3 min. Jau pirmo raundo gale varžovas atsidurė nokdaune, bet sugebėjo atsistoti ir tęsti kova. Galima buvo skaičiuoti nokdaunus ir ketvirtame raunde, bet referis to nedarė. Visą penktą raundą dominavo mūsų kovotojas, po kiekvienos atakos estas turėjo keltis nuo ringo grindų. Teisėjų sprendimu 3:0 kovą laimėjo Hasanas! 

 

 

Ventspilyje (Latvija) vyko atviras kikbokso čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš  Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Norvegijos, Suomijos. Šiame čempionate Lietuvos rinktinė parodė puikius rezultatus. LKF klubų rinktinę atstovavo 18 sportininkų. Visi kovojo pagal K-1 taisykles išskyrus du jaunus kovotojus: Dovidą Adomavičių ir Vėjų Vietriną, jie kovojo pagal KICK LIGHT taisykles. Vėjus Vietrinas įveikė visus varžovus ir tapo čempionato nugalėtoju. Mantas Gelūnas, Vytautas Jarusevičius, Silvija Morkūnaitė, Gytis Verseckas, Paulius Šileikis, Henrikas Vikšraitis, Julius Mocka ir Sergej Maslobojev iškovojo aukso medalius ir tapo Latvijos čempionais. Nerijus Urbonas ir Igor Osinin tapo Latvijos vicečempionais.  Hasan Chalilov, Jan Naus ir Artūras Ivanov iškovojo bronzos medalius. Justinas Kanapeckas, Mykolas Serdiukas pralaimėjo atrankinę kovą ir nepateko į tolimesnį etapą. O iš Grigorijaus Kopistinskij „Skuter“, teisę kovoti toliau „pavogė“ Latvijos teisėjai, atiduodami pergalę saviškiui.

.

 

Kovo 1 – 4 dienomis Baltarusijos sostinėje Minske vyko K-1 jaunių atviras čempionatas. Baltarusių kovinių sporto šakų atstovai nuo seno pasižymėjo kaip stiprūs, jei ne stipriausi kovotojai Muay – Thai ir K-1 srityse. 

Čempionate buvo 3 amžiaus kategorijos  12 – 13, 14 – 15, 16 – 17 metų. Nustebino dalyvių gausa – kiekvienoje svorio kategorijoje po 20 – 24 dalyvius. Į čempionatą vyko Lietuvos kikbokso rinktinė: Gytis Verseckas, Jan Naus, Laurynas Sriubiškis, Igor Osinin, Vėjus Vietrinas, Paulius Kieraitis.

Lietuvos kikbokso rinktinė įrodė, kad net autoritetine laikoma baltarusių rinktinė neatlaiko triuškinančių spartiečių smūgių – iš 5 dalyvavusių sportininkų 3 išėjo į finalą, o Vėjus Vietrinas ir Igor Osinin tapo Baltarusijos K-1 čempionais, ir buvo pripažinti geriausiais čempionato kovotojais. Igor Osinin kaip geriausias čempionato kovotojas, o Vėjui Vietrinui atiteko gražiausios čempionato kovos titulas. Igor Osinin pirmoje kovoje susitiko su Baltarusijos sporto meistru, kovą laimėjo teisėjų sprendimu. Po šios kovos Baltarusijos sportininkai vienas po kito ėmė atsisakinėt lipti į ringą, to pasėkoje neįvyko trys kovos – du kovotojai atsisakė kovot su Igor Osinin, ir Gyčiu Versecku.

Jan Naus užėmė trečią vietą abejotinu teisėjų sprendimu, pirmą kovą pralaimėjęs to čempionato nugalėtojui nugalėjusiam pabrėžtinai abejotinu teisėjų sprendimu. Jan Naus nusileido pirmu numeriu reitinguojamam Baltarusių jaunių kovotojui. Taip pat, trečią vietą užėmė Paulius Kieraitis.

Jauniausias čempionato dalyvis Laurynas Sriubiškis taip pat kovojo su baltarusių sportininku, ir triuškinančiai smūgiais išplėšė dar vieną pergalę.

Čempionato metu buvo pagerbtas Sparta Gym treneris Andrius Šipaila, per trumpą laikotarpį išauginęs ne vieną čempioną, ir perspektyvų kovotoją, treneris prižiūrintis ir auklėjantis visą Sparta Gym rinktinę.

Pasibaigus čempionatui, baltarusių rinktinė puolė keistis sportine apranga – savo nacionalinės rinktinės į Lietuvos kikbokso rinktinės aprangą.

Apibendrinant, drąsiai teigiame, jog Lietuvos rinktinė nei kiek nenusileidžia baltarusių rinktinės kovotojams.

 

 

2011 m. gruodžio 18 d.Elblonge (Lenkija) įvyko tarptautinis turnyras GALA SPORTÓW WALKI FIGHT QUEST UNDERGROUND, organizuota „Fight Club Elbląg“. Pagrindinis jo renginys buvo komandinė kova „K-1 Team Challenge“ tarp Lenkijos ir Lietuvos rinktinių. Visos kovos buvo  aukšto lygio ir jų baigtis sprendesi  paskutinėmis dvikovų  sekundėmis. Lietuvos rinktinė (Igor Osinin, Mykolas Serdiuk, Julius Mocka, Grigorij Kapistinskij, Arnas Daunoravičius}   tapo nugalėtoja, įveikusi Lenkijos rinktinę rezultatu 3:2. Nugalėtojais tapo Lietuvos rinktinės nariai: Igor Osinin, Mykolas Serdiuk, Julius Mocka.

 

 Aukso medalius laimėjo

Kategorija

Vardas, pavardė, klubas

1997-98 g.m. iki 44 kg

Titas Morkūnas
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

1997-98 g.m. iki 48 kg

Klaidas Vyšniauskas
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

1997-98 g.m. iki 54 kg

Paveł Głuszyk
Lenkija

1997-98 g.m. iki 57 kg

Edgaras Subatkis
s.k. „Cunamis“, Kaunas

1997-98 g.m. iki 67 kg

Aldas Sakalauskas
s.k. „Roninas“, Alytus

1995-96 g.m. iki 60 kg

Gerli Kask
Estija

1995-96 g.m. iki 57 kg

Mantas Gėlūnas
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

1995-96 g.m. iki 60 kg

Mantas Venskutonis
s.k. „STATUS Unifight“, Vilnius

1995-96 g.m. iki 63,5 kg

Edgaras Subatkis
s.k. „Cunamis“, Kaunas

1995-96 g.m. iki 67 kg

Dovydas Adomavičius
s.k. „SPARTA GYM“, Vilnius

1995-96 g.m. iki 71 kg 

Danas Kaselis
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

1995-96 g.m. iki 81 kg

Vėjus Vietrinas
s.k. „SPARTA GYM“, Vilnius

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis