Šeštadienį Lenkijoje pasibaigusiame Europos jaunimo ir jaunių kikbokso čempionate, kuriame dalyvavo virš 1000 sportininkų iš 36 šalių, puikiai pasirodė Lietuvos atstovai, iškovoję keturis medalius.

Jaunimo grupės K-1 rungtyje, svorio kategorijoje iki 91, kg Europos čempionu tapo Vėjus Vietrinas (s/k „Sparta Gym“).

Pilno kontakto rungtyje, svorio kategorijoje iki 51 kg, sidabro medaliu džiaugėsi Ruslan Tamilin (s/k „Geležinis vilkas“).

Jaunių grupėje pilno kontakto rungtyje, svorio kategorijoje iki 71 kg, taip pat antrą vietą užėmė ir sidabro apdovanojimą pelnė Kevinas Klenovskis (s/k „Geležinis vilkas“).

Dar vieną medalį jauniių grupėje K-1 rungtyje, svorio kategorijoje iki 60 kg, pelnė Lukas Jablonskis (s/k „Vilkas“), pasidabinęs bronza.

Taip pat vienu geriausiu čempionato teisėju buvo pripažintas tarpatautinės kategorijos teisėjas iš Lietuvos – Vadim Zelev.