Kovo 1 – 4 dienomis Baltarusijos sostinėje Minske vyko K-1 jaunių atviras čempionatas. Baltarusių kovinių sporto šakų atstovai nuo seno pasižymėjo kaip stiprūs, jei ne stipriausi kovotojai Muay – Thai ir K-1 srityse. 

Čempionate buvo 3 amžiaus kategorijos  12 – 13, 14 – 15, 16 – 17 metų. Nustebino dalyvių gausa – kiekvienoje svorio kategorijoje po 20 – 24 dalyvius. Į čempionatą vyko Lietuvos kikbokso rinktinė: Gytis Verseckas, Jan Naus, Laurynas Sriubiškis, Igor Osinin, Vėjus Vietrinas, Paulius Kieraitis.

Lietuvos kikbokso rinktinė įrodė, kad net autoritetine laikoma baltarusių rinktinė neatlaiko triuškinančių spartiečių smūgių – iš 5 dalyvavusių sportininkų 3 išėjo į finalą, o Vėjus Vietrinas ir Igor Osinin tapo Baltarusijos K-1 čempionais, ir buvo pripažinti geriausiais čempionato kovotojais. Igor Osinin kaip geriausias čempionato kovotojas, o Vėjui Vietrinui atiteko gražiausios čempionato kovos titulas. Igor Osinin pirmoje kovoje susitiko su Baltarusijos sporto meistru, kovą laimėjo teisėjų sprendimu. Po šios kovos Baltarusijos sportininkai vienas po kito ėmė atsisakinėt lipti į ringą, to pasėkoje neįvyko trys kovos – du kovotojai atsisakė kovot su Igor Osinin, ir Gyčiu Versecku.

Jan Naus užėmė trečią vietą abejotinu teisėjų sprendimu, pirmą kovą pralaimėjęs to čempionato nugalėtojui nugalėjusiam pabrėžtinai abejotinu teisėjų sprendimu. Jan Naus nusileido pirmu numeriu reitinguojamam Baltarusių jaunių kovotojui. Taip pat, trečią vietą užėmė Paulius Kieraitis.

Jauniausias čempionato dalyvis Laurynas Sriubiškis taip pat kovojo su baltarusių sportininku, ir triuškinančiai smūgiais išplėšė dar vieną pergalę.

Čempionato metu buvo pagerbtas Sparta Gym treneris Andrius Šipaila, per trumpą laikotarpį išauginęs ne vieną čempioną, ir perspektyvų kovotoją, treneris prižiūrintis ir auklėjantis visą Sparta Gym rinktinę.

Pasibaigus čempionatui, baltarusių rinktinė puolė keistis sportine apranga – savo nacionalinės rinktinės į Lietuvos kikbokso rinktinės aprangą.

Apibendrinant, drąsiai teigiame, jog Lietuvos rinktinė nei kiek nenusileidžia baltarusių rinktinės kovotojams.