S. Maslobojev tapo Europos  kikbokso čempionu.

Ispanijoje, Bilbao mieste, pasibaigė Europos kikbokso čempionatas (WAKO). Lietuvos garbę gynė Lietuvos kikbokso federacijos  rinktinės narys Sergej Maslobojev (Pasaulio kikbokso čempionas).  S. Maslobojev buvo nenugalimas Europos čempionate, jis iškovojo aukso medalį (svorio kategorijoje -91 kg, pagal k-1 taisykles).

Finale lietuvis nugalėjo sportininką iš Čekijos Petr Kares.  Petr Kares pasižymintis stipriais kojų smūgiais nuo pirmųjų sekundžių bandė perimti iniciatyvą į savo rankas. Stipriais kojų smūgiais jis pasitikdavo lietuvį ir neleisdavo jam priartėti. Po dviejų raundų treneris A. Šipaila pasakė, kad kovą S. Maslobojev pralaimi ir reikia atiduoti visas jėgas trečiame raunde norint į Lietuvą pargabenti aukso medalį.  Trečiame raunde S. Maslobojev perėmė iniciatyvą į savo rankas. Jis šventė pergalę teisėjų sprendimu.

Po šios kovos S. Maslobojev buvo pripažintas geriausiu Europos Wako čempionato kovotoju.

Pusfinalyje Lietuvis nugalėjo stiprų varžovą iš Baltarusijos Piotrą Ramankėvičių,  o ketvirtfinalyje sportininką iš Serbijos Bojaną Dzepiną, pastaroji kova buvo nutraukta, nes S. Maslobojev keliu prakirto varžovui kaktą.

Europos WAKO čempionate dalyvavo sportininkai iš 34 Europos valstybių.

Lietuvos kikbokso federacija džiaugiasi, kad tokios mažos vastybės kaip Lietuva sportininkai stebina pasaulį savo pergalėmis ir iškovoja aukso medalius Pasaulio bei Europos čempionatuose. Pastaruoju metu Lietuvoje susidomėjimas kikboksu auga, atsiranda vis daugiau jaunų ir talentingų kovotojų kurie dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose turnyruose, semiasi patirties, sportininkų meistriškumo lygis auga. Daugeliui mūsų šalies kikbokso fanų S. Maslobojev kaip pavyzdys, nes jis ne tik džiugina savo pergalėmis, bet ir dalinasi savo patirtimi su kitais.  Jis ne tik dirba treneriu Sparta Gym klube, bet ir vasaros metu organizuoja nemokamas kikbokso pamokas gamtoje, taip pat savo patirtimi dalinasi internete – talpindamas trumpas pamokėles.

 

Sergej Maslobojev ir Andriaus Šipailos sutiktuvės 2014.10.28 13.50, Vilniaus oro uoste.