Taip prasidėjo kikboksas Lietuvoje. Audrius Santackas (nespalvotos nuotraukos viduryje) kartu su Aleksandr Šestak ir Valentinu Devialtovskiu atvežė į Lietuvą kikboksą.Jis labai prisidėjo prie šios sporto šakos populiarumo ir jos istorijos. 
Gruodžio1-2d. Vilniuje įvyko kikbokso turnyras „Vilnius open 2018”. Šis turnyras skirtas Audriaus Santacko atminimui. Turnyre dalyvavo 150 sportininkų (41 sporto klubas) iš 10 valstybių (Lietuva, Latvija, Lenkija, Baltarusija, Rusija, Moldova, Ukraina, Izraelis, Kirgistanas, Azerbaidžanas). Žiūrovai išvydo 98 kovas. Kovas stebėjo A. Santacko šeima.
Tai rekordinis šalių skaičius Lietuvos kikbokso turnyruose, tiek valstybių viename turnyre dar nedalyvavo. Teisėjai taip pat atvyko iš įvairių valstybių ir beveik visi WAKO A kategorijos teisėjai.
Saulius Šeškevičius pagerbdamas A. Santacką taip pat žengė į ringą ir pabuvo referiu.Jis dėvėjo marškinėlius su kuriais paskutinį kartą teisėjavo kartu su A. Santacku.
Į turnyrą taip pat atvyko „DSF kickboxing” savininkas S. Duba. Apie šio vizito tikslą pranešime jau netrukus, laukite naujienų ????
Turnyro organizatoriai dėkoja www.fightershop.lt už paramą ir pagalbą turnyro metu. Turnyro metu buvo pradėtos derybos dėl tolimesnio bendradarbiavimo. 
Dėkojame Audriaus Santacko šeimai, kad apsilankė turnyre.

Ačiū Tau, Audriau, kad buvai su mumis. Visada tavo – Lietuvos kikboksingo federacija.