15-18.05.2014 Szeged (Vengrija) vyko WAKO pasaulio kikbokso taurė. Šiais metais į varžybas atvyko 1140 sportininkų iš 25 šalių. Pirmos dienosi Lietuvos kikbokso federacijos komandos rezultatai: Artur Januška ir Erlandas Kaminskij pralaimėjo atrankines kovas teisėjų sprendimu, Lukas Jablonskas, Kevin Klinovskij ir Ruslan Tamilin nugalėjo savo varžovus ir pateko į pusfinalį.

Antros dienos rezultatai: Lietuvos kikbokso federacijos kovotojai finale! Kevin Klinovskij laimėjo kovą priesš sportininka iš Lenkijos ( vienbalsiu teisėjų sprendimu). Lukas Jablonskas laimėjo kovą prieš Pasaulio čempioną iš Vengrijos (teisėjų sprendimu).

Lukas Jablonskas finale susitiko su Baltarusijos kovotoju ir teisėju sprendimu taškais pralaimėjo kovą. Lukas Joblonskas kovojo su traumota ranka, nepaisant traumos varžovas negali pasigirti lengva pergale. Šių kovotojų laukia revanšas – Pasaulio jaunimo kikbokso čempionate, kuris vyks rugsėjo mėnesį!

LKF rinktinės rezultatai Pasaulio kikbokso taurės varžybose: Lukas Jablonskas ir Ruslan Tamilin iškovojo sidabro medalius! Kevin Klinovskij iškovojo auksą!