Šį savaitgalį Vilniuje jėgas tikrino sportininkai iš 10 valstybių ir kovojo pagal kikbokso taisykles. Nors kikboksas mūsų šalyje gyvuoja jau 23metus, tačiau tik dabar apie Lietuvos sportininkus pradėjo kalbėti kitų valstybių kovotojai. Buvo laikai, kai mūsų šalies sportininkai dalyvaudavo tarptautiniuose varžybuose, bet į juos niekas rimtai nežiūrėdavo. Situacija su kiekvienu turnyru keičiasi ir į mūsų sportininkus žiūrima vis rimčiau . Tai įrodo  ir tas faktas, kad Atvirame Lietuvos kikboksingo čempionate dalyvavo 310 sportininkų iš 10 valstybių, o per dvi dienas įvyko 231 kova.

Šiame čempionate dalyvo 21 Pasaulios ir Europos čempionatų prizininkas, tokio kiekio tituluotų sportininkų Lietuvoje dar neteko išvysti. Buvo daug įspūdingų kovų, kurios galėtų tapti prestižinių profesionalių turnyrų vakaro kovomis. Labai pasisekė žiūrovams, nes visas kovas galėjo stebėti nemokamai.  Lietuvos kikbokso federacija įdėjo daug pastangų, kad surengti tokį aukšto lygio čempionatą, bet pastangos atsipirko su kaupu. Dalyviai ir žiūrovai liko patenkinti čempionatu,  o svečiai iš užsienio žadėjo kitais metais atvykti su dar didesniu tituluotų sportininkų skaičiumi.

Savaitgalio kovos pasižymėjo aukštu meistriškumo lygiu, netrūko ir nokdaunų bei nokautų. Sportininkas iš Lietuvos V.Danisevičius netikėtai nugalėjo tris kart Pasaulio kikbokso taurės nugalėtoją A. Gologoną ir tapo Lietuvos kikbokso čempionu. V.Danisevičius už parodytą charakterį ir ryžtą kovoje buvo išrinktas geriausiu čempionato sportininku.  Geriausiu jaunimo tarpe buvo pripažintas Lukas Jablonskas finale  aiškia persvara nugalėjęs Baltarusijos atstovą.

Lietuvos kikbokso čempionate dalyvo sportininkai iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Moldovos, Baltarusijos, Slovėnijos, Anglijos, Baltarusijos, Rusijos. Džiugu, kad mūsų mažos valstybės sportininkai pamažu pradeda konkuruoti su didžiosiomis valstybėmis.