Sekmadienį 2022-06-05 pasibaigė Pasaulio kikbokso taurės varžybos Vengrijoje World Cup 2022, kurios vyko 3 dienas Budapešto mieste. Taurės varžybose dalyvavo didžiulis sportininkų skaičius – net 3200 sportininkų iš 39 valstybių. Galima pasidžiaugti mūsų komandos rezultatais: Aleksandr Petrovskij finale low-kick disciplinoje iki 57 kg nugalėjo stiprų varžovą iš Izraelio Khalil Sultan ir tapo Pasaulio kikbokso taurės nugalėtoju. Artūras Brizinskas ir Artemij Ageičenkov užėmė 3 vietas.

Kartu su komanda vyko ir Lietuvos kikboksingo federacijos teisėjai Eduard Špakov, Maksim Akulšin, Vaidotas Černovas, treneriai Rolandas Remeika ir Vadim Chromyh.

Dėkojame sportininkus varžyboms paruošusiems treneriams ir klubams K1 Akademija, Žvėris Gym bei Geležinis Vilkas.

Taip pat nuoširdus dėkui federacijos rėmėjams FMC, Joma, Antėjas, B Group, Alauša, Fighter Shop, TCG ir Avedus.