Pasibaigė Atviras Lietuvos kikboksingo čempionatas. Jame dalyvavo 224 sportininkai iš 8 valstybių. Sportininkai kovojo pagal “K1”, “kick light” ir “Light contact” disciplinas. Pagal K1 taisykles įvyko 65 kovos, pagal “kick light” taisykles 90 kovų ir pagal “Light contact” taisykles įvyko viena kova. Turnyro metu taip pat vyko kovos pagal bokso taisykles.
Lietuvos kikbokso čempionatas tampa vis rimtesniu, apie tai byloja ir tai, kad į čempionatą atvyko nemažai užsienio federacijų prezidentų, taip pat profesionalių turnyrų organizatoriai. Į čempionatą taip pat atvyko DSF kickboxing challenge įkūrėjas Slawomir Duba.  
Pirmą kartą istorijoje Lietuvos kikbokso čempionatas vyko Visagino mieste. Dar nei vienas miestas taip šiltai nepasitiko kikbokso. Šį čempionatą padėjo organizuoti Olimpietis Jevgenij Šuklin, kartu su gausiu Visaginiečių būriu. Dėka J. Šuklino, buvo organizuotas tikrai aukšto lygio turnyras, organizaciniai dalykai buvo aukščiausio lygio. Daugybė miesto gyventojų prisidėjo prie kikbokso populiarumo, dirbo daugybė savanorių, fotografai, operatoriai, raudonojo kryžio nariai, garso technikai, Visagino savivaldybės administracijos direktorius Sergej Mickevič ir dar daug daug visaginiečių. Lietuvos kikbokso federacija norėtų padėkoti visiems Visaginiečiams kurie prisidėjo prie šio čempionato, jus esate NEREALŪS žmonės. 
Ypatingai didelis ačiū, J. Šuklinui už bemiegęs naktis, pagalbą populiarinant kikbokso sporto šaką, už pastangas ir tokį atsidavimą savo darbui. 
Taip, pat norime pranešti, kad po šio kikbokso čempionato federacijoje įvyks nemažai permainų, apie kurias pranešime jau netrukus.

P.S. nuotrauka Photo Arka https://www.facebook.com/photoarka/