Facebook Susisiekite su mumis
+37066253650

Lietuvos kikbokso čempionate dalyvavo pasaulinio lygio sportininkai

Lietuvą atstovavo klubai: 2 Vilkai (Alytus), Impulsas (Utena), Kudo (Kaunas), Muay Thai Empire (Klaipėda), Okamis (Mažeikiai), Pantera (Elektrėnai), Pantera (Jurbarkas), Patriot Gym (Vilnius), Sparta Gym (Vilnius), Status Unifight (Vilnius), Tauras MMA (Šiauliai), Tonusas (kaunas), Vendetta (Vilnius), Viksoras (Vilnius), Vilkas (Ukmergė), Skusė Gym (Zarasai), Žvėris Gym (Alytus).

Lietuvos kikboksingo federacija džiaugiasi, kad kikboksas Lietuvoje populiarėja, o mūsų šalies sportininkai tampa vis stipresni ir gali varžytis su pasaulio čempionais. Čempionato metu žiūrovai galėjo pamatyti daug techniškų aukšto lygio kovų, taip pat netrūko ir nokautų. Pastebima tendencija, kad daugėja ir merginų propaguojančių šią sporto discipliną. Lietuvos kikbokso federacija įdėjo nemažai pastangų, kad į tokios mažos valstybės čempionatą atvyktų tiek daug tituluotų sportininkų. Čempionato metu galima buvo pamatyti sportininkus kurie sėkmingai pasirodo tarptautiniuose ir komerciniuose turnyruose. Tokių sportininkų sąrašas šiame čempionate labai ilgas, todėl ir čempionatas buvo įsimintinas ir ilgai lauktas. Šis čempionatas pasižymėjo labai aukštu meistriškumo lygiu ir gražiomis kovomis.

Baltarusijos rinktinės komanda atvyko gerai pasiruošusi ir delegavo daug pajėgių kovotojų, kurie yra daug kartiniai Europos ir Pasaulio kikbokso čempionatų prizininkai bei nugalėtojai. Ryškiausia šio čempionato žvaigždė Jurij Žukovskij (Baltarusija), šis sportininkas 6 kartus tapo Pasaulio čempionato prizininku, 2 kart Europos čempionu, 2 kart Pasaulio čempionu tarp profesionalų (versija W5), 7 kartus laimėjo Pasaulio taurę. Jurij nesulaukė didelio pasipriešinimo ir tapo Lietuvos kikbokso čempionu.

Taip pat dalyvavo sportininkas iš Baltarusijos Sergej Skiba, kuris 7 kartus tapo Pasaulio kikbokso čempionu. Čempionate dalyvavo tituluota sportininkė Elena Muratova. Elena Muratova yra labai tituluota kovotoja, Europos kikbokso čempionė ir prizininkė, daugkartinė pasaulio kikboso taurės nugalėtoja, pasaulio muaythai čempionė ir iškovojusi daugybę kitų titulų. Elena finalinėje kovoje pirmame raunde 3 kartus pasiuntė varžovę į nokdauną ir tapo Lietuvos kikbokso čempione.

Lietuvos kikboksingo federacija dėkoja rėmėjams: Fightershop.lt, Lietuvos Bušido Federacijai ir jos Prezidentui Donatui Simanaičiui, Europa city hotel Vilnius, Crown Plaza Vilnius, Alpera, WindySport.lt, Fighers.lt. Lietuvos kikbokso čempionato rezultatai:

rezultatai>