Atviras Lietuvos kikbokso čempionatas (K1 ir Kick light disciplinos). Jame dalyvavo 202 sportininkai iš 8valstybių (iš viso 49 sporto klubai). Turnyrą stebėjo DSF kickboxing challenge atstovas ir pareiškė, kad kovotojų lygis labai pakilo. Rusijos ir Baltarusijos treneriai gyrė mūsų turnyrus, nes suaugusiųjų kategorijose visada vyksta įnirtingos kovos ir šių šalių sportininkams yra su kuo kovoti. Turnyre įvyko ir viena profesionali kova dėl čempiono titulo. Šioje kovoje susitiko kovotoja iš Izraelio Daniela Pashaev ir kovotoja iš Lenkijos Kamila Golębiewska. Pergalę iškovojo Daniela Pashaev (KO).
Daugelis žino, kad organizacijoje įvyko didelės permainos, federacija atsinaujino ir pradėjo įgyvendinti tikslus. Žinoma dar daug ką reikia nuveikti ir ištaisyti, bet po ilgos pertraukos atsinaujino bendros klubų treniruotės-sparingai, atnaujinta sportininkų registravimo sistema (treneriai gali matyti galimus varžovus, palengvėjo burtų traukimas ir t.t.), pamažu formuojasi teisėjų komanda į kurią kviečiame prisijungti šio sporto mylėtojus. Šiais metais susitarėme su Lietuvos muaythai federacija apie bendradarbiavimą ir kad mūsų turnyrų datos nesidubliuos. Dar tai pirmasis čempionatas kai federacija turi nuosavą ringą ir tatamį ir šiame čempionate dalyvavo rekordinis klubų skaičius. Mažais žingsneliais judame pirmyn ir džiaugiames, kad mūsų vis daugėja. 
Džiaugiames, kad šiais metais nemažai klubų papildė federacijos gretas. Greitu metu įvyks federacijos valdybos posėdis kurio metu bus patvirtinti nauji nariai. 
Dėkojame visiems sportininkams kurie dalyvo čempionate, jų treneriams ir tiems kas padėjo ruoštis sportininkams. 
Dėkojame Čempionato globėjui Artūrui Zuokui, čempionato rėmėjui www.fightershop.ltValentin Bogdanovic už tiesioginę transliaciją, savanoriams už pagalbą renginio metu, LKF komandai už atliktą darbą. 
???? Išduosime paslaptį, kad tai nepaskutinis Lietuvos kikbokso čempionatas šiais metais, įvyks dar vienas. Pirmą kartą Lietuvos kikbokso istorijoje įvyks low kick disciplinos čempionatas. Lietuva jau subrendo šiam žingsniui ir todėl laikas jį įgyvendinti.