2010 m. spalio 2-3 d. Ukmergės mieste įvyko Lietuvos jaunių atviras kikbokso čempionatas. Jame kovojo Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos sportininkai. Pertraukoje tarp finalinių kovų treneriams buvo įteikti Sporto federacijos trenerių sertifikatai. Klubo „Vilkas“ prezidentui Vadimui Zelevui buvo įteiktas sertifikatas, pažymėtas pirmu numeriu. Sertifikatus taip pat gavo dar du ukmergiškiai – Hasan Khalilov ir Marius Auglys.
Tokio lygio kikbokso čempionatas Ukmergėje surengtas pirmą kartą, vilkmerge.lt sakė Lietuvos kikbokso federacijos prezidentas Sergej Novikov.

„Vadimas Zelevas yra Lietuvos rinktinės treneris. Jo vadovaujamas klubas šiuo metu stipriausias šalyje. Tad, įvertinusi šias aplinkybes, kikbokso federacija nusprendė, kad optimaliausia šį čempionatą rengti Ukmergėje“, – aiškino Lietuvos kikbokso federacijos prezidentas Sergej Novikov. Jis tai pat pasidžiaugė, kad čempionato metu Ukmergėje buvo labai gera, šilta atmosfera. Susirinko nemažai žiūrovų. Vaikai ir jų tėveliai puikiai praleido savaitgalį. „Manau, miestui surengėme gražią šventę,“- kalbėjo federacijos prezidentas.

Dėkojame čempionato remėjams www.maistassportui.lt ir www.fightershop.lt

informacija:  klubas „Vilkas“  ir Vilkmerge.lt