Lietuvos sporto centro patalpose Druskininkuose spalio 14-16 d. vyko  2022 m. atviras (Low kick ir Kick light) Lietuvos kikbokso čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos sporto klubai. iš viso čempionate dalyvavo 92 dalyviai iš 18-os sporto klubų. Daugiausiai, po 9 kovotojus, į čempionatą delegavo Kauno klubai Fighters Factory ir Fightersland. Tai buvo puikus renginys, kuriame jėgas išmėgino stipriausi Lietuvos kovotojai, buvo daug gražių ir konkurencingų kovų.

 

2022 m. Atviro (Low kick ir Kick light) kikbokso čempionato nugalėtojais tapo:

Kick light disciplinoje (vaikai, jauniai): Leons Likovs (Latvia), Nikita Likov (Latvia), Nilas Karpušinas (Fightersland), Vladislav Manžula-Repetun (Status Unifight), Agnė Plioplytė (Fightersland), Nedas Kairys (One Blood).

Low kick disciplinoje (jauniai, jaunimas): Deimantė Daukšaitė (Dainralfas Gym), Dans Kristians Likovs (Latvia), Kamila Naujokaitė (Žvėris Gym), Erminas Tamulionis (Geležinis Vilkas), Konstantinas Maciulevičius (Fighters Factory), Aleksandr Petrovskij (Geležinis Vilkas), Justas Sarakauskas (Okamis), Edvinas Averlingis (Vikingas), Artemij Ageičenkov (K1 akademija).

Low kick disciplinoje (suaugusieji): Deividas Žamba (Fightersland), Jonas Vasiliauskas (Fighters Factory), Dovydas Levickis (Kovų menų ir fitneso centras), Matas Pultaražinskas (Titanas), Mindaugas Narauskas (Titanas), Dominykas Dirkštys (Muay Thai Imperija), Mantas Rimdeika.

Pagal šio ir gegužės mėnesį vykusio atviro (K1 Style ir Full contact) kikbokso čempionatų rezultatus bus suformuota Lietuvos suaugusiųjų kikbokso rinktinė, kuri jau lapkričio 11 – 20 d. dalyvaus Europos kikbokso čempionate Turkijoje, Antalijoje.

 

Sportininkams buvo įteikti specialūs LKF rėmėjų prizai: techniškiausiu čempionato kovotoju suaugusiųjų amžiaus grupėje Low kick disciplinoje buvo pripažintas Gustas Dimša (Titanas), kuriam atiteko federacijos rėmėjo Fighter Shop specialus prizas King bokso pirštinės. Techniškiausiu kovotoju jaunių amžiaus grupėje, Low kick disciplinoje buvo pripažintas Konstantinas Maciulevičius (Fighters Factory), kuriam Fighter Shop taip pat padovanojo King bokso pirštinės. Už įtemptą ir atkaklią finalinę kovą Royal bokso pirštinėmis buvo apdovanoti jaunių amžiaus grupėje Low kick disciplinoje kovoję Erminas Tamulionis (Geležinis Vilkas) ir Naelis Šleževičius (Žvėris Gym).

Taip pat specialiais prizais sportininkus apdovanojo bendrovė Alauša.  Dėkojame federacijos rėmėjams: bendrovėms Fighter Shop, Alauša, Avedus, B Group, Funkcinio judėjimo centras FMC, Antėjas, Amberton Spa Druskininkai.

Taip pat esame labai dėkingi LSC sporto komplekso „Druskininkai” personalui, o kovotojams už puikias kovas, treneriams, teisėjams ir klubams – už kikbokso sporto puoselėjimą.

 

Atviras Lietuvos Kikbokso čempionatas 2022 Druskininkai