2022-05-11 d. įvykusiame Lietuvos kikboksingo federacijos valdybos posėdyje buvo išrinkti nauji federacijos vadovai. Lietuvos kikboksingo federacijos prezidentu ketverių metų kadencijai išrinktas 47 m. vilnietis verslininkas Andrius Danilaitis, valdybos pirmininku – Tadas Tkačiovas, generaliniu sekretoriumi – Tomas Korla.

Lietuvos kikboksingo federacija yra plėtros ir atsinaujinimo etape – pasikeitė daugiau kaip pusė federacijos valdybos narių, federacija pasipildė naujais klubais iš visos Lietuvos, tame tarpe ir klubais, kurie iki tol didelį dėmesį skyrė bokso, Tailando bokso, kitų dvikovinių kovos menų populiarinimui.

Artimiausi federacijos uždaviniai yra sukomplektuoti nacionalines kikbokso rinktines, kurios galėtų sėkmingai pasirodyti pasaulio vaikų, jaunių ir jaunimo (iki 19 metų) čempionate, kuris rugsėjo 30 – spalio 9 dienomis vyks Lido di Jesolo mieste (Italija) bei Europos suaugusiųjų čempionate, kuris lapkričio 11-20 dienomis vyks Antalijoje (Turkija). Taip pat, jau liepos mėnesį Henrikas Vikšraitis vyks į pasaulio žaidynes Birmingamo mieste (Alabama, JAV). Pasaulio žaidynės yra rengiamos kas ketveri metai, kitais metais po Olimpinių žaidynių, jų varžybose dalyvauja 37 sporto šakų atstovai.

Federacija tikisi sėkmingo ir produktyvaus bendradarbiavimo su visais federacijos klubais, sportininkais ir treneriais, sieks kryptingai vystyti ir populiarinti kikbokso sporto šaką Lietuvoje. Lietuvos kikboksingo federacija yra pilnateisė pasaulinės kikbokso organizacijų asociacijos (WAKO) narė.