Bratislavoje (Slovakija) vykstančiame Europos kikbokso čempionate dalyvo Lietuvos sportininkai.

Lietuvos kikboksingo federacija šiais metais pakeitė kikbokso plėtros strategiją. Jeigu anksčiau pagrindinis tikslas buvo tik medaliai, kartais į turnyrus nevažiuodavo stiprūs kovotojai, kuriems jų kategorijose nebūdavo jokių šansų nugalėti, nes tuose kategorijoje dalyvaudavo top lygio sportininkai. Dabar situacija pasikeitė kardinaliai ir į turnyrūs vyksta tie kas tikrai gerai kovoja, nors ir neturi šanšų tapti nugalėtojais (pogrūpiuose būna po 16-24 sportininkus, iš jų 4-5 top lygio kovotojai). Ten jie įgauna patirties, didėja jų meistriškumas. Patirtį jie perduoda kitiems sportininkams. Mes tikimės, kad pasirinktas kelias po kelių metų atneš žymiai daugiau pergalių ir garsins Lietuvos vardą įspūdingomis kovomis.
Lietuvos atstovas Vincas Danisevičius vyrų „Low Kick“ svorio kategorijos iki 91 kg ketvirtfinalyje teisėjų sprendimu 0:3 pralaimėjo turkui Cemiliui Yildirimui. V.Danisevičius 2016 m. toje pačioje kategorijoje  tapo Europos vicečempionu. Vyrų K-1 svorio kategorijos iki 86 kg pirmajame rate Grėjus Delininkaitis neturėjo varžovo, tačiau ketvirtfinalyje jis teisėjų sprendimu 0:3 pralaimėjo baltarusiui Jevgenijui Vaučokui, tie kas domisi koviniu sportu puikiai žino, ką reiškia kovoti su sportininkais iš Baltarusijos, nepaisant to Grėjus pasirodė, labai gerai, nors pergalės ir nepavyko iškovoti, tačiau įgavo patirties su labai stipriu sportininku. Nepasisekė ir Deividui Jemeljanovui. Vyrų K-1 svorio kategorijos iki 75 kg pirmajame rate – aštuntfinalyje – jis 0:3 pralaimėjo ukrainiečiui Andrejui Syrotenko. Deividas tik perėjo iš jaunimo pogrupio į suaugusiųjų ir iškart jam pakliuvo Ukrainos čempionas. Pirmus du raundus Deividas pirmavo, tačiau trečiame raunde šiek tiek pritrūko patirties ir pergalė išslydo iš jo rankų. Daugelis stebėjusių šią kovą klausinėjo, kas šis jaunuolis, kuris taip gerai kovoja su patyrusiu Ukrainiečiu. Jis paliko labai gerą įspūdį.

Deja, bet mūsų šalies sportininkams buvo nepalankūs burtai ir jau pirmuose kovuose jiems pakliūvo čempionato favoritai. Sportininkai, nors ir pralaimėjo, tačiau įgavo daug patirties.

Čempionato metu buvo pastebėtas ir teisėjas iš Lietuvos, Eduard Špakov. Jam buvo įteikta B kategorijos WAKO teisėjo licenciją. Nors finalinėse kovose dažniausiai teisėjaujama su WAKO A kategorijos licenciją, Eduardas teisėjavo ir finalinėse kovose, po kurių jam ir buvo įteikta B kategorijos licencija.