Šeštadienį Jonavoje pasibaigė Europos kikbokso klubų taurė 2018. Turnyre dalyvavo 151 sportininkas iš 29 klubų. Tą dieną įvyko 103 kovos. Komandinėje įskaitoje pirmą vietą iškovojo sporto klubas „Faiteris”, antra vieta atiteko klubui „K1 akademija”, trečia vieta – „Status Unifight”.
Turnyrą organizavo sporto klubas „Faiteris”, Lietuvos kikboksingo federacija. Įpatingai didelę padėka norėtumėme išreikšti Jonavos rajono savivaldybės merui Eugenijui Sabučiui už pagalbą ir kikbokso sporto šakos globą Jonavos mieste, taip pat Jonavos rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centrui, bei Arnoldui Lukošiūnui už puikų turnyro organizavimą.
Šiame turnyre buvo nemažai permainų. Visu pirma buvo testuojama nauja kompiuterinė sistema, kuri palengvina daugelį procesų. Šią sistemą kuria pati Lietuvos kikboksingo federacija, jos tikslas žengti koja kojon su technologijomis ir pilnai atsisakyti popieriaus naudojimo turnyrų metu, taip galėsime prisidėti prie gamtos išsaugojimo. 
Visu antra buvo pakoreguota federacijos komanda, kuriai jau pirmame turnyre teko garbė sulaukti 151 dalyvį.
Vyriausiu teisėju pirmą kartą buvo Eduard Špakov. Eduard Špakov yra tapęs kikbokso Europos čempionu, o dabar sėkmingai teisėjauja. 
Kikboksas sparčiai populiarėja ir turi daug perspektyvų, todėl šiais metais planuojama dar daug pokyčių, suplanuota nemažai turnyrų.

2018-04-29