Gerbiami Lietuvos kikboksingo federacijos sportininkai, treneriai, teisėjai ir sirgaliai, sveikiname Jus su artėjančiais 2018 metais.  Linkime Jums daug sveikatos, įspūdingų pergalių ir laimės.

Jūsų pastangų dėka 2017metais Lietuvoje įvyko 8 turnyrai, o Lietuvos kikboksingo federacijos komandos nariai dalyvavo 14 užsienio turnyruose.

Šiais metais Lietuvos kikboksingo federacijos komandos nariai užsienio turnyruose iškovojo 113 medalių (43 aukso medaliai, 42 sidabro medaliai ir 28 bronzos medaliai).

Iš WAKO Europos jaunimo kikbokso čempionato Lietuvos sportininkai sugrįžo su 3 medaliais:  bronzos medalius iškovojo Darek Volodkovič, Ernestas Perednikas ir Modestas Grigas.

Pasaulio kikbokso taurėse Lietuvos sportininkai iškovojo 7 medalius.

Pasaulio kikbokso taurės varžybose AUSTRIAN CLASSIC Lukas Jablonskas iškovojo aukso medalį, Tauras Adomaitis iškovojo sidabro medalį, o Deividas Jemeljanovas iškovojo bronzos medalį. Pasaulio taurės čempionate (Rimini) Modestas Grigas ir Gvidas Granickas iškovojo sidabro medalius, o Lukas Jablonskas  ir Daniel Lisovskij iškovojo bronzos medalius.

Šiais metais Lietuvos teisėjų gretas papildė dar vienas tarptautinės kategorijos teisėjas Maksim Akulšin. Šiuo metu Lietuvoje turime 4 tarptautinės kategorijos teisėjus, tiek daug tarptautinės kategorijos teisėjų Lietuvos kikbokso istorijoje dar nėra buvę.

Lietuvos kikboksingo federacijos teisėjų kolegijos pirmininkas Vadimas Zelev šiais metais tapo WAKO Europos teisėjų komiteto nariu ir pateko į WAKO PRO teisėjų grupę.

Už turnyrų organizavimą dėkojame visam LKF kolektyvui, taip pat klubų, Vilkas, Žvėris Gym, Faiteris, Geležinis vilkas ir Skorpionas, vadovybei ir treneriams už turnyrų organizavimą jų mieste.

Dėkojame visiems sportininkams, jų treneriams ir šeimos nariams. Ačiū jums, kad plėtojate kikboksą Lietuvoje.