Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Konstitucijos pr. 12, 09308 Vilnius

Atstovas spaudai:
+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Vasario 17-19 dienomis Vilniuje įvyko “Lietuvos atviras kikbokso čempionatas 2017”. Čempionate dalyvavo 263 sportininkai iš 9 pasaulio valstybių, o per 3 įvyko 187 kovos (pagal “K1” ir “Kick light” taisykles).

Lietuvos motyvatoriumi pramintas Vincas Danisevičius iškovojo pirmąją vietą. Priminsime, kad Vincas pradėjo sportuoti sulaukęs 33metų, o būdamas 35 metų jis tapo Europos kikbokso vicečempionu. Jis yra puikus pavyzdys žmonėms kurie sako, kad jiems jau per vėlu pradėti sportuoti. Kaip sako Vincukas, svajonės pildosi.

Nors tai buvo kikbokso mėgėjų čempionatas, tačiau pirmą kartą Lietuvos istorijoje įvyko profesionali kova dėl Lietuvos WAKO PRO čempiono titulo. Šioje kovoje susitiko Lukas Jablonskas (Lietuva) ir Doukoure Aboubacar (Gvinėjos Respublika). Doukoure Aboubacar yra labai patyręs ir žinomas Moldovoje, bei Rumunijoje. Lietuvoje dar nei karto nevyko panašaus pobūdžio profesionalaus kikbokso varžybos. Nors Luko varžovas labai patyręs, tačiau kova truko neilgai. Jau pirmame raunde L. Jablonskas stipriu kojos smūgiu į galvą pasiuntė varžovą į nokautą. Smūgis buvo toks stiprus, kad Doukoure Aboubacar dar ilgai nesuprato, kad kovą jau pralaimėjo, jis nesiorentavo aplinkoje ir bandė tęsti kovą. Lukas Jablonskas pateks į Lietuvos kikbokso istoriją, kaip pirmasis Lietuvos WAKO PRO čempiono titulą iškovojęs Lietuvis.

 

 

Negalime nepaminėti ir teisėjų darbo. Nors įvyko 187 kovos, nebuvo pateikta nei vieno oficiliaus protesto, dėl varžybų baigties. Tai puikus rezultatas tokio aukšto lygio varžyboms.   Lietuvos kikbokso populiarumas ir lygis sparčiai auga, tai įrodo ir tas faktas, kad šių metų gruodžio 8-10 d. Įvyks turnyras “Vilnius open 2017”, kuris yra įtrauktas į oficialų WAKO varžybų kalendorių. Lietuvos kikbokso istorijoje taip nutiko pirmą kartą. Tai, kad patekome į WAKO varžybų sąrašą, reiškias kad atvyks dar daugiau sportininkų iš dar daugiau valstybių.

Nuorodos į vaizdo įrašus:

Titulinė kova tarp Luko Jablonsko ir Doukoure Aboubacar

I diena

II diena pusfinaliai. pirma dalis.

II diena pusfinaliai. antra dalis.

III diena finalai. pirma dalis.

III diena finalai. antra dalis.

 
PARTNERIAI
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis