Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

2016 m. kovo 26-27 dienomis Rygoje kikbokso čempionate „Latvia Open 2016” LKF atstovavo komanda iš sporto klubu Titanikas (Klaipėda), Status Unifight (Vilnius), Warriors Team (Vilnius). Mūsų rezultatai: 5 bronzos medaliai, 7 sidabro medaliai ir 2 aukso! Dalyvavo apie 200 sportininku iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Tadžikistano sporto klubu.

 

Į LKF turnyrą atvyko sportininkai iš 10 sporto klubu : CUNAMIS, FAITERIS, IMPULSAS, LOTOSAS, MT IMPERIJA, OTSO GYM, PANTERA (ELEKTRĖNAI), STATUS UNIFIGHT, VILKAS, FTB KO (RUSIJA). Įvyko 36 kovos pagal K1 ir KICK LIGHT taisykles. Visi kovotojai parode gražią techniką ir norą nugalėti. Ačiū — treneriams už sportininkų paruošimą, teisėjams už nepriekaištinga darbą; sporto klubo FAITERIS vadovui Arnoldui Lukošiūnui už svetingumą, LKF rėmėjui POWER SPORT už inventorių.

 

Atviro Lietuvos kikbokso čempionato 2016 rezultatai. Tatamis A ir ringas.

K1 finaliniai rezultatai:

K1 Ring_final

Kick Light finaliniai rezultatai:

KL Tatami A final

KL Tatami B final

 

Šį savaitgalį Vilniuje jėgas tikrino sportininkai iš 10 valstybių ir kovojo pagal kikbokso taisykles. Nors kikboksas mūsų šalyje gyvuoja jau 23metus, tačiau tik dabar apie Lietuvos sportininkus pradėjo kalbėti kitų valstybių kovotojai. Buvo laikai, kai mūsų šalies sportininkai dalyvaudavo tarptautiniuose varžybuose, bet į juos niekas rimtai nežiūrėdavo. Situacija su kiekvienu turnyru keičiasi ir į mūsų sportininkus žiūrima vis rimčiau . Tai įrodo  ir tas faktas, kad Atvirame Lietuvos kikboksingo čempionate dalyvavo 310 sportininkų iš 10 valstybių, o per dvi dienas įvyko 231 kova.

Šiame čempionate dalyvo 21 Pasaulios ir Europos čempionatų prizininkas, tokio kiekio tituluotų sportininkų Lietuvoje dar neteko išvysti. Buvo daug įspūdingų kovų, kurios galėtų tapti prestižinių profesionalių turnyrų vakaro kovomis. Labai pasisekė žiūrovams, nes visas kovas galėjo stebėti nemokamai.  Lietuvos kikbokso federacija įdėjo daug pastangų, kad surengti tokį aukšto lygio čempionatą, bet pastangos atsipirko su kaupu. Dalyviai ir žiūrovai liko patenkinti čempionatu,  o svečiai iš užsienio žadėjo kitais metais atvykti su dar didesniu tituluotų sportininkų skaičiumi.

Savaitgalio kovos pasižymėjo aukštu meistriškumo lygiu, netrūko ir nokdaunų bei nokautų. Sportininkas iš Lietuvos V.Danisevičius netikėtai nugalėjo tris kart Pasaulio kikbokso taurės nugalėtoją A. Gologoną ir tapo Lietuvos kikbokso čempionu. V.Danisevičius už parodytą charakterį ir ryžtą kovoje buvo išrinktas geriausiu čempionato sportininku.  Geriausiu jaunimo tarpe buvo pripažintas Lukas Jablonskas finale  aiškia persvara nugalėjęs Baltarusijos atstovą.

Lietuvos kikbokso čempionate dalyvo sportininkai iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Moldovos, Baltarusijos, Slovėnijos, Anglijos, Baltarusijos, Rusijos. Džiugu, kad mūsų mažos valstybės sportininkai pamažu pradeda konkuruoti su didžiosiomis valstybėmis.

 

Šeštadienį prasidėjo Atviras Lietuvos kikbokso čempionatas 2016.  Jame dalyvauja 310 sportininkų iš 10valstybių. Šeštadienį įvyko 64 kovos pagal K1 disciplinos taisykles ir 126 kovos pagal Kick light taisykles. Sekmadienį visus kviečiame stebėti finalines kovas. Įėjimas nemokamas. Adresas: Žygio g. 46, Vilnius

 

 

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis