Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Lietuvos jaunimo rinktine ir kandidatai į komanda vyks į tarptautine sporto stovyklą, kurį vyks Lenkijoj Elblag mieste.
Pasiruošimas Europos jaunimo kikbokso čempionatui tęsiasi!

 

Savaitgalį Prahoje vyko tarptautinis 2015-jų  metų Čekijos kikbokso čempionatas. Šiame Čempionate dalyvavo centrinės Europos šalys, taip pat ir Lietuva. Renginyje pasirodė 274 kovotojai įvairiose kikbokso disciplinose (Light contact, Full contact, Point fighting, Kick Light, Low kick). Lietuvą atstovavo du „STATUS Unifight“ klubo sportininkai - Maksim Grindenko (15-16m.+69kg Low kick) - 3-oji vieta  ir Martynas Grenda (suaugę, -79 kg Kick Light) - 2-oji vieta. Sveikiname!

 

Tesanje ( Bosnija&Hercegovina) vyko Balkanų kikbokso čempionatas. Dalyvavo komandos iš Danijos, Švedijos, Bulgarijos, Makedonijos, Serbijos, Vengrijos, Juodkalnijos, Turkijos, Slovenijos, Albanijos, Lenkijos, Austrijos, Kroatijos, Bosnija&Hercegovinos. Lietuvos komandą atstovavo sk " VILKAS " sportininkai. Viso dalyvavo 477 sportininkai. Mūsų rezultatai : Žilvinas Boska čempionas! Gintaras Čepas vicečempionas! Vadim Zelev - čempionas! LKF komanda sulaukė pagyrimų iš WAKO aktyvaus prezidento Salim Kayici.

 

 

Vakar Rezekne (Latvija) pasibaigė Atviras Latvijos kadetų čempionatas (WAKO). Kovos vyko pagal „Kick Light“ taisykles. Jame dalyvavo 101 sportinkas iš 3 šalių, čempionate dalyvavo 13 klubų, tą dieną įvyko net 64 kovos. Lietuvą atstovavo 26 sportininkai iš 4 klubų (Status Unifight iš Vilniaus, Warriors Team iš Vilniaus, Okamis iš Mažeikių ir Titanikas iš Klaipėdos). Šiame čempionate ne tik kovojo mūsų sportininkai, bet ir teisėjavo du teisėjai iš Lietuvos. Savo žinias gilino ir patirties sėmėsi Tomas Jonauskas ir Vytautas Kislauskas.

Bendroje komandinėje įskaitoje 4 vietą užemė klubas iš Lietuvos Warriors Team.

Lietuvos kikboksingo federacija džiaugiasi, kad Lietuvoje populiarėja „Kick Light“ disciplina. Ši disciplina patraukli tuom, kad vaikai praktiškai nėra traumuojami, išvengiama rimtų traumų net varžybų metu. Lietuvoje ši disciplina yra ganėtinai nauja, tačiau jau auginama perspektyvi jaunoji karta, kuri garsins Lietuvą ateityje. Po serijos renginių ir turnyrų skirtų „Kick Light“ disciplinai matomas didelis progresas, padidėjęs sportininkų meistriškumo lygis, kovos tampa vis techniškesnės ir pritraukia vis daugiau žiūrovų dėmesį. Čempionato rezultatus paskelbsime netrukus.

 

Šeštadienį Mažeikiuose įvyko kikbokso turnyras "Atviras ringas" pagal K-1 ir "Kick light" taisykles. Mažeikių istorijoje tai pirmasis toks turnyras.  Turnyrą atidarė savivaldybės sporto skyriaus vadovas Petras Norvilas. Turnyro metu įvyko 18 kovų, dalyvavo 32 sportininkai iš 8 klubų. Turnyre dalyvavo ir sportininkai iš kaimyninės Latvijos.

Turnyre dalyvavo sporto klubai: "Okamis", "Vilkas", "Taurus", "Drakonas", "Fighters Gym", "K1 Akademija", "Fight Club", "LKTA" Latvija.

LKF dėkoja turnyro Vyr. Teisėjui Vadimui Zelevui ir teisėjams Tomui Jonauskui, Gintarui Čepui, Jurijui Vasiljevui (Latvija) ir Vytautui Kislauskui. Tomui Jonauskui tai buvo debiutas teisėjo amplua. Vadimas Zelevas negailėjo pagirimų Tomui.

Turnyra organizavo Mažeikių sporto klubas "Okamis". Turnyras pasižymėjo aukštu organizaciniu lygiu ir įdomiomis kovomis.

Norėtumėme pažymėti, kad pirmą kartą pagal kikbokso taisykles (kick light) dalyvavo sporto klubo "Taurus" ir "Drakonas" sportininkai.

Tikimės kitame turnyre sulauksime dar gausesnio dalyvių ir žiūrovų skaičiaus.

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis