Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

2016.12.10 - 2016.12.11 Ukmergėje įvyko Lietuvos vaikų ir jaunučių kikbokso čempionatas 2016. Jame dalyvavo sportininkai iki 15metų. Į šias varžybas atvyko 60 sportininkų iš Lietuvos, Rusijos ir Baltarusijos.

Jie kovojo pagal K1 ir Kick light discplinų taisykles. Techniškiausiais turnyro sportininkais buvo pripažinti: Ieva Mitkutė, Dominyk Špartov Aleksandr Trofimčuk.

 

Aleksandro ir Dominyko kova: https://www.facebook.com/fighter.lt/videos/699601750213975/

I dienos nuotraukų galerija:

https://www.facebook.com/pg/kickboxinglt/photos/?tab=album&album_id=1279455318794641

II dienos nuotraukų galerija:

https://www.facebook.com/pg/kickboxinglt/photos/?tab=album&album_id=1279435145463325

 

03.12.2016 Livani ( Latvija) vyko tarptautinis kikbokso turnyras. Dalyvavo apie 100 sportininkų iš Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Moldavijos. LKF atstovavo "STATUS UNIFIGHT" klubo sportininkai. Rezultatai:
Domantas Arvasevičius low kick tko 1 vieta,

Michal Vrzesinski low kick tko 1 vieta,

Titas Arvasevičius K1 2 vieta,

Romualdas Aniskevič low kick 2 vieta.

 

Savaitgalį Vilniuje pasibaigė tarptautinis kikbokso turnyras “Vilnius Open 2016”. Turnyre dalyvavo 150 sportininkų iš 5 valstybių (29 klubų). Kovos vyko pagal “k1” ir “kick light” disciplinas.

Turnyro įspūdžiais dalinasi Lietuvos kikboksingo federacijos viceprezidentas Vytautas Kislauskas.

 

Kaip vertinate “Vilnius Open 2016” turnyrą?

 

Tai turėjo būti nedidelis turnyras, nes tuo pat metu vyko daug turnyrų kituose šalyse, bei panašūs renginiai kituose miestuose. Be to, tai ne pagrindinis turnyras, o tik tarpinis turnyras padėsiantis pasiruošti Lietuvos kikbokso čempionatui (WAKO). Galvojome, susirinks keletas klubų iš Lietuvos, atvyks keli sportininkai iš užsienio, bus nedidelis jaukus turnyras. Prasidėjus sportininkų registracijai supratome, kad suklydome. Į turnyrą atvyko sportininkai iš Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. “K1” disciplinoje kovojo sportininkai nuo 15metų, o “kick light” disciplinoje - sportininkai nuo 16metų. Bijau net pagalvoti, kiek būtų dalyvių, jeigu turnyre galėtų dalyvauti ir vaikai.

Šis turnyras nustebino daugelį. Tokio turnyro jau senai nebuvo Lietuvoje. Nors dalyvavo mėgėjai, bet kovos buvo įspūdingos. Tiek techniškų ir “akiai patrauklių” kovų nematė niekas. Žiūrovai dalinosi įspūdžiais ir sakė, kad negalvojo jog nemokami turnyrai gali būti tokie įdomūs ir suteikti tiek emocijų. Labai daug kovų būtų papuošusios bet kokį komercinį turnyrą. Man pačiam teko teisėjauti ant tatamio, bet pasitaikius menkiausiai progai užmesdavau akį į ringą ir tai, kas ten vykdavo, džiugino akį. Ant tatamio buvo ne ką mažiau kvapą gniaužiančių kovų. Pamenu kovojo sportininkas iš Baltarusijos prieš sportininką iš Lenkijos: jie taip techniškai ir gražiai kovojo, kad vienu metu vos nepamiršau, jog teisėjauju ir reikia vertinti kiekvieną smūgį. To metu užplūdo emocijos.

 

Skaityti daugiau...

 

 

Šiandien Vilniuje įvyko kikbokso turnyras "Atviras ringas". Jame dalyvavo naujokai kurių sąskaitoje iki 5 kovų. Įvyko 29 kovos, pagal kick light ir low kick taisykles. Turnyre dalyvavo ir merginos.

Turnyre dalyvavo sportininkai iš sporto klubų FAITERIS, LOTOSAS, GELEŽINIS VILKAS, STATUS UNIFIGHT, FIGHTERS GYM, OTSO GYM, VIKSORAS, VILKAS. Kovos vyko pagal WAKO kikbokso low kick ir kick light taisykles .
Ačiū - visiems žiūrovams už palaikimą; sportininkams už kovas; treneriams už atliktą darbą ir geras emocijas sekunduojant, sporto klubo " Geležinis vilkas" vadovams už svetingumą, teisėjams už sąžiningumą.

Tokie turnyrai puiki galimybė naujokams pasisemti patirties ir negauti traumų. Be to tai puikus šansas įgauti patirties prieš "Vilnius open 2016" turnyrą. Kuris įvyks Lapkričio 26-27 dienomis.

 

 

Šį savaitgalį Kaune įvyko tarptautinės kikbokso varžybos „Snack King Cup“, kuriose kovojo stipriausi Lietuvos ir kaimyninių šalių sportininkai.

Pasibaigė WAKO kikbokso K1 turnyras "SNACK KING CUP". Tai pirmas kikbokso turnyras Kaune po daugelio metu pertraukos, kurį organizavo LKF ir sporto klubas TONUSAS.  Pagrindinis remėjas - Kauno įmonė Snack King.  Atvyko kovotojai iš sporto klubų Tonusas( Kaunas), Otso gym (Kaunas), Pantera (Elektrenai), Titanikas (Klaipėda), Warriors Team (Vilnius), Fight Academy (Vilnius), Vilkas (Ukmergė), Olimp ( Polock, Baltarusija). Bekompromisines kovas paįvairino ir merginų dvikovos. Turnyrą galima buvo tiesiogiai stebėti per Facebook, to pasinaudojo virš 14000 žiūrovų! Ačiū sportininkams ir treneriams už gražias kovas! Teisėjams už gerai atliktą darbą! Atskiras ačiū sk TONUSAS vadovui Tomui Šviažui!


 

 

Šeštadienį Mariboro mieste pasibaigė WAKO Europos kikbokso čempionatas. Šiame Europos čempionate dalyvavo  523 sportininkai iš 40 senojo žemyno valstybių. Kaip jau tapo tradicija, jame dalyvavo ir Lietuvos kikboksingo federacijos sportininkai. Šiais metais Lietuvos garbę atstovavo Mantas Rimdeika (Otso gym) ir Vincas Danisevičius (Status Unifight).

Šiame Europos čempionate pasižymėjo Vincas Danisevičius, kurį  sirgaliai jau spėjo praminti Lietuviškuoju motyvatoriumi, jis iškovojo sidabro medalį. V. Danisevičius tik finale kelių taškų skirtumu nusileido galingam sportininkui iš Rusijos. Kova buvo labai apyligė ir vos keli taiklūs smūgiai galėjo atnešti mums aukso medalį. Vincui Danisevičiui 35metai, o sportuoti pradėjo vos prieš 2 metus. Daugelis teigia, kad jie jau per seni sportuoti, o Vincas (komandos draugai jį vadina Vincuku) įrodė, kad pradėti niekada ne pervėlu. Kai pirmą kartą jis atėjo į sporto salę, jam jau buvo 33metai. Po pusės metų  jis tapo prestižinio turnyro „Vilnius Open“ nugalėtoju,  visai neseniai tapo Lietuvos kikbokso čempionu, finale nugalėjęs Pasaulio kikbokso čempioną.

Europos čempionate dalyvavo ir  Mantas Rimdeika. Nors Mantas Rimdeika sėkmingai pradėjo čempionatą ir pirmoje kovoje varžovą nugalėjo nokautu, jam teko pripažinti varžovo pranašumą ketvirtfinalyje ir pasitraukti iš čempionato. Iki medalių trūko vienos pergalės, tačiau tai jaunas ir labai perspektyvus sportininkas iš kurio tikimasi ateityje daug pergalių ir medalių. Visai nesenai jis tapo Pasaulio kikbokso taurės nugalėtoju.

Džiugino ne tik sportininkai, bet ir teisėjai iš Lietuvos. Vadim Zelev buvo pripažintas geriausiu ringo teisėju, o Eduardui Špakovui buvo įteikta WAKO tarptautinės C kategorijos licencija. Lietuvoje tai jau 3 teisėjas turintis tarptautinę WAKO teisėjo licenciją.  Šie pasiekimai parodo, kad  kiekvienais metais stiprėja Lietuvos  pozicijos kikbokso pasaulyje. Kuo daugiau turėsime pasaulinio lygio teisėjų, tuo daugiau sulauksime dėmesio iš kitų pasaulio valstybių federacijų ir turėsime stipresnes pozicijas.

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis