Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Šį savaitgalį įvyko kikbokso turnyras “Ukmergės miesto mero taurė 2017”. Turnyre dalyvavo 117 sportininkų iš 5 valstybių (viso 17 klubų). Komandinėje įskaitoje pirmą vietą iškovojo sporto klubas “Vilkas” (Ukmergė), antrą  vietą - sporto klubas “Status Unifight” (Vilnius), trečią vietą - sporto klubas “Panzer” (Lenkija). Varžybos vyko pagal WAKO organizacijos taisykles, sportininkai kovojo “K1” ir “Kick light” disciplinose.

“Šį savaitgalį vyko nemažai įvairių kovinio sporto renginių tiek Lietuvoje tiek Latvijoje. Jei ne šie renginiai, dalyvių skaičius būtų žymiai didesnis. Lietuvos kikboksingo federacijos nariams nėra draudžiama dalyvauti kitų federacijų organizuojamuose renginiuose,  atvirkščiai: jie yra skatinami. Federacijos nuomone kuo daugiau sportininkai turės kovų, tuo jie greičiau tobulės. Nepaslaptis, kad dalis  nenori dalyvauti mūsų renginiuose, nes nugalėti pas mus yra sunku (aukštas sportininkų lygis). Pralaimėti juk niekas nemėgsta, bet 117 dalyvių neblogas rezultatas”, - kalbėjo Lietuvos kikboksingo federacijos viceprezidentas Vytautas Kislauskas.

Anot jo, būtų gerai, kad tokių turnyrų įvyktų kuo daugiau, nes per savaitgalį sportininkas gali turėti po 4 kovas, automatiškai didėja patirtis.

“Kitoms organizacijoms gali pasirodyti, kad 117 dalyvių yra labai daug, tačiau mums tai mažas turnyras. Todėl per tokius turnyrus siūlome treneriams bendrauti ir sudaryti kovas patiems. Tai papildomos kovos kurios nėra įtrauktos į turnyro sąrašus. Mes pastebime dėsningumą, kad pastovūs dalyviai nenori kovoti po 1 kovą, jie nori tobulėti ir gauti maksimumą iš varžybų. Dėl šios priežasties treneriai matydami, kad jų kovotojų lygis apytiksliai vienodas, susitaria tarp pusavyje dėl papildomos kovos. Sportininkai išeina į ringą ir prižiūrimi teisėjų kovoja. Dažniausiai būna skelbiamos lygiosos, nes pagrindinis tikslas yra ne pergalė, o patirtis. Džiaugiuosi, kad po truputį trenerių mastysena keičiasi ir jie augina ateities kartą, leidžia jiems tobulėti, o negalvoja tik apie pergales”, - kalbėjo V. Kislauskas.

Jis pasakojo, kad per kelis metus kikboksas Lietuvoje labai pasikeitė. Atsiradus “kick light” disciplinai labai padidėjo šios sporto šakos populiarumas, tie kas bijojo dalyvauti varžybose, dabar noriai dalyvauja. Paradoksas, bet net tie kurie kovojo tik pagal “K1” taisykles vis dažniau sudalyvauja ir “kick light” disciplinoje. Tai unikali patirtis, nes čia reikia kovoti techniškai, matyti ką daro varžovas ir peržaisti jį. “K1” disciplinoje galima nugalėti ir visą laiką prailaiminėjant, nes užtenka  pataikyti vieną stiprų smūgį ir kova pasibaigs nokautu. “Kick light” disciplinoje sportininkas turi visą laiką kovoti ir rinkti taškus, tik tada jis galės džiaugtis pergalę. Tokia patirtis ateityje praverčia žengiant į “K1” ringą.

“Savaitgalį vykusiame turnyre išvydome nemažai techniškų kovų, buvo ir reikalaujančių stipraus charakterio. Džiugas Baltuška susitiko su Dariuš Sinkevič. Sportininkai sportuoja dar neilgai, bet parodė tokį charakterį, kad visa salė buvo sužavėta. Pirmus du raundus kova buvo labai intensyvi, todėl 3 raunde pas sportininkus baigėsi jėgos, bet nei vienas pralaimėti nenorėjo. Tada prasidėjo tikra kova, nei vienas sportininkas nesitraukė atgal, o ėjo tik į priekį. Su tokiu charakteriu abu sportininkai gali pasiekti didelių aukštumų”, - prisiminimais dalinosi V. Kislauskas.

“Šis turnyras buvo paskutinis šį sezoną, vasarą vyks tik dideli tarptautiniai turnyrai, kurie pritraukia po kelis tūkstančius dalyvių. Kaip tik šiuo metu sprendžiama, kas pateks į Lietuvos kikboksingo rinktinę ir gins Lietuvos vardą. Jau suplanuotos dvi pasiruošimo stovyklos Moldovoje ir Latvijoje. Džiaugiamės, kad prieš tris metus pakeitėme strategiją ir daugiau dėmesio skyrėme vaikams ir jaunimui.  Vaikai auga ir iš visų turnyrų parsiveža medalius. Kiekvienais metais vis dažniau skamba Lietuvos himnas per kikbokso varžybas ir vis daugiau medalių keliauja į Lietuvą”, - kalbėjo V. Kislauskas.

Lietuvos kikboksingo federacija dėkoja Sporto klubui “Vilkas” ir Vadimui Zelevui už puikiai organizuotą turnyrą.

 

Insbruke pasibaigė Pasaulio kikbokso taurės varžybos "AUSTRIAN CLASSIC". Dalyvavo 2057 sportininkai iš 32 valstybių. Lietuvos kikboksingo komandos rezultatai: Deividas Jemeljanovas 3 vieta ir bronzos medalis ( pusfinalyje pirmavo kovoje su Slovėnijos atstovu, bet pirmo raundo gale traumavo ranką ir nebegalėjo tęsti kovos), Tauras Adomaitis finale taškais pralaimėjo Slovėnijos sportininkui - 2 vieta ir sidabro medalis, Lukas Jablonskas aiškia persvara finale nugalėjo sportiniką iš kroatijos ir tapo čempionų! Komandos treneriai Tomas Sviažas ir Pavel Zelev. Komandos vadovas Vadim Zelev.

 

21-22 balandžio dienomis Rezekne (Latvija) įvyko atviras Latvijos kikbokso čempionatas pagal kick light ir low kick taisykles. Dalyvavo 240 kovotojai iš 4 valstybių (Latvijos , Estijos , Baltarusijos ir Lietuvos). Lietuva atstovavo 21 sportininkas iš 5 klubų: Status Unifight , Vilkas , Gelezinis vilkas , Titanic ir Udar. Lietuvos komandos pasiekimai : 10 aukso medalių , 7 sidabro ir 4 bronzos! Visi grįžta į Lietuvą su apdovanojimais!

 

 

Lietuvos kikboksingo federacijos sportininkų rezultatai Moldovoje! Paulius Mitkus ir Ovidijus Diržys tapo vicečempionais! Modestas Grigas iškovojo aukso medalį  ir tapo  techniškiausiu kovotoju savo amžiaus grupėje!

 

 

Lietuvos kikboksingo federacijos sportininkų rezultatai Moldovoje! Paulius Mitkus ir Ovidijus Diržys tapo vicečempionais! Modestas Grigas iškovojo aukso medalį  ir tapo  techniškiausiu kovotoju savo amžiaus grupėje!

 

"Visaginas open 2017" turnyre dalyvavo 52 sportininkai iš 8 Lietuvos klubų. Įvyko 26 kovos pagal kick-light, K1 ir bokso taisykles. Buvo daug atkaklių ir gražių kovų. Turnyre teisėjavo keturi LKF teisėjai Maksim Akulšin, Anžij Januško, Marek Kočanovskij ir Eduard Špakov. Ačiū sk "Scorpionas" kolektyvui ir jų vadovui Denisui Najdionovui už puikiai organizuotos varžybas.

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis