Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Visagino mieste vyko "Ivano Plochotniuko memorialas 2016", kuriame vyko kovos pagal pro-arm taisykles. Turnyre teisėjavo LKF teisėjai ir LKF komandų nariai. Turnyras buvo aukšto lygio, su gera organizacine baze, jaukia atmosfera ir daugybe pozytiviai nusiteikusių žmonių.
LKF dėkoja šio renginio organizatoriams ir visiems kas prisidėjo prie šio turnyro. Visada malonu sugrįžti į Visaginą . Tikimės ir toliau abipusio bendradarbiavimo ir įspūdingų renginių ateityje.
Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/motovisaga/photos/?tab=album&album_id=1753841268214792

 

 

Savaitgalį Visagine vyko tarptautinis kikbokso turnyras " VISAGINAS OPEN". Turnyre dalyvavo keturių šalių sporto klubai. Lietuvos sporto klubai: " Skorpionas" Visaginas, " Geležinis vilkas" Vilnius, "Lotosas" Vilnius, "Vendetta" Vilnius, " Status Unifight" Vilnius, " Warriors Team" Vilnius, " Faiteris" Vilnius/Jonava, " Vilkas" Ukmergė, " Kovos Akademija" Panėvežys, " Tonusas" Kaunas, "Atlantas" Visaginas, " Otso gym" Kaunas. Latvijos klubai: "Budo" Ryga ir "Skits" Livani. Rusijos klubai: "FTBR" Pionerskij ir "Variag" Kaliningrad. Ir Baltarusijos klubas "Patriot" Minsk.
Iki sekmadienio vakaro vyko kovos pagal WAKO kikbokso taisykles 3 disciplinuose : low kick, K1, kick light. Taip pat 7 kovos vyko pagal klasikinio bokso taisykles.
Didelis ačiū visiems atvykusiems klubams ir jų vadovams į pirmą ,naujo sezono , LKF turnyrą! Atskirai ačiū Denisui Naidionuvui ir jo komandai už gera organizaciją.

 

 

Paulius Mitkus ,svorio kategorijoje -81kg, iškovojo 3 pergales ir tapo jaunimo kikbokso K1 taurės nugaletoju. Anžij Januško kovą baigė 1/16, taškais pralaimėjęs kovotojui iš Lenkijos. Vakaro pro fight programoje teisėjavo tik 7 teisėjai iš 32, tarp jų LKF teisėjas V. Zelev. Europos taurė vyko Prahoje (Čekija). Dalyvavo 325sportininkai iš įvairių Europos valstybių.

 

 

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos vyriausybės  už pasiekimus Pasaulio jaunimo kikbokso čempionate pagerbė Vadimą Zelevą, Luką Jablonską, Ernestą Kareckaitę, Ilgarą Gružinską ir Igną Barysą.

 

2016 metų Rugsėjo 3dieną pasibaigė kadetų ir jaunių Pasaulio kikbokso čempionatas (WAKO).  Dubline (Airija)  dėl medalių varžėsi  1797 sportininkai iš 57 pasaulio valstybių. Šiame čempionate dalyvo du sportininkai iš Lietuvos.  Pirmą kartą WAKO kikbokso čempionate dalyvavusi Ernesta Kareckaitė(K1)  iškovojo bronzos medalį. Lukas Jablonskas (K1)  į Lietuvą parvežė sidabro medalį.

Apie sportininkų rezultatus pasakoja Lietuvos kikboksingo federacijos vice prezidentas Vytautas Kislauskas.

Skaityti daugiau...

 

Lietuvos kikboksingo federacijos viceprezidento ir klubo Fighters gym trenerio Vytauto Kislausko, bei klubo 37gym trenerio Tomo Vosyliaus interviu apie kovinį sportą ir jėgos demonstravimą gatvėje...

Straipsnį galite perskaityti čia.

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis