Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Kovo 1 – 4 dienomis Baltarusijos sostinėje Minske vyko K-1 jaunių atviras čempionatas. Baltarusių kovinių sporto šakų atstovai nuo seno pasižymėjo kaip stiprūs, jei ne stipriausi kovotojai Muay – Thai ir K-1 srityse. 

Čempionate buvo 3 amžiaus kategorijos  12 – 13, 14 – 15, 16 – 17 metų. Nustebino dalyvių gausa – kiekvienoje svorio kategorijoje po 20 – 24 dalyvius. Į čempionatą vyko Lietuvos kikbokso rinktinė: Gytis Verseckas, Jan Naus, Laurynas Sriubiškis, Igor Osinin, Vėjus Vietrinas, Paulius Kieraitis.

Lietuvos kikbokso rinktinė įrodė, kad net autoritetine laikoma baltarusių rinktinė neatlaiko triuškinančių spartiečių smūgių – iš 5 dalyvavusių sportininkų 3 išėjo į finalą, o Vėjus Vietrinas ir Igor Osinin tapo Baltarusijos K-1 čempionais, ir buvo pripažinti geriausiais čempionato kovotojais. Igor Osinin kaip geriausias čempionato kovotojas, o Vėjui Vietrinui atiteko gražiausios čempionato kovos titulas. Igor Osinin pirmoje kovoje susitiko su Baltarusijos sporto meistru, kovą laimėjo teisėjų sprendimu. Po šios kovos Baltarusijos sportininkai vienas po kito ėmė atsisakinėt lipti į ringą, to pasėkoje neįvyko trys kovos – du kovotojai atsisakė kovot su Igor Osinin, ir Gyčiu Versecku.

Jan Naus užėmė trečią vietą abejotinu teisėjų sprendimu, pirmą kovą pralaimėjęs to čempionato nugalėtojui nugalėjusiam pabrėžtinai abejotinu teisėjų sprendimu. Jan Naus nusileido pirmu numeriu reitinguojamam Baltarusių jaunių kovotojui. Taip pat, trečią vietą užėmė Paulius Kieraitis.

Jauniausias čempionato dalyvis Laurynas Sriubiškis taip pat kovojo su baltarusių sportininku, ir triuškinančiai smūgiais išplėšė dar vieną pergalę.

Čempionato metu buvo pagerbtas Sparta Gym treneris Andrius Šipaila, per trumpą laikotarpį išauginęs ne vieną čempioną, ir perspektyvų kovotoją, treneris prižiūrintis ir auklėjantis visą Sparta Gym rinktinę.

Pasibaigus čempionatui, baltarusių rinktinė puolė keistis sportine apranga – savo nacionalinės rinktinės į Lietuvos kikbokso rinktinės aprangą.

Apibendrinant, drąsiai teigiame, jog Lietuvos rinktinė nei kiek nenusileidžia baltarusių rinktinės kovotojams.

 

 

2011 m. gruodžio 18 d.Elblonge (Lenkija) įvyko tarptautinis turnyras GALA SPORTÓW WALKI FIGHT QUEST UNDERGROUND, organizuota „Fight Club Elbląg“. Pagrindinis jo renginys buvo komandinė kova „K-1 Team Challenge“ tarp Lenkijos ir Lietuvos rinktinių. Visos kovos buvo  aukšto lygio ir jų baigtis sprendesi  paskutinėmis dvikovų  sekundėmis. Lietuvos rinktinė (Igor Osinin, Mykolas Serdiuk, Julius Mocka, Grigorij Kapistinskij, Arnas Daunoravičius}   tapo nugalėtoja, įveikusi Lenkijos rinktinę rezultatu 3:2. Nugalėtojais tapo Lietuvos rinktinės nariai: Igor Osinin, Mykolas Serdiuk, Julius Mocka.

 

 Aukso medalius laimėjo

Kategorija

Vardas, pavardė, klubas

1997-98 g.m. iki 44 kg

Titas Morkūnas
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

1997-98 g.m. iki 48 kg

Klaidas Vyšniauskas
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

1997-98 g.m. iki 54 kg

Paveł Głuszyk
Lenkija

1997-98 g.m. iki 57 kg

Edgaras Subatkis
s.k. „Cunamis“, Kaunas

1997-98 g.m. iki 67 kg

Aldas Sakalauskas
s.k. „Roninas“, Alytus

1995-96 g.m. iki 60 kg

Gerli Kask
Estija

1995-96 g.m. iki 57 kg

Mantas Gėlūnas
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

1995-96 g.m. iki 60 kg

Mantas Venskutonis
s.k. „STATUS Unifight“, Vilnius

1995-96 g.m. iki 63,5 kg

Edgaras Subatkis
s.k. „Cunamis“, Kaunas

1995-96 g.m. iki 67 kg

Dovydas Adomavičius
s.k. „SPARTA GYM“, Vilnius

1995-96 g.m. iki 71 kg 

Danas Kaselis
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

1995-96 g.m. iki 81 kg

Vėjus Vietrinas
s.k. „SPARTA GYM“, Vilnius

 

 

Š. m. lapkričio 20-27 d.d. Dubline (Airija) įvyko 2011 m. W.A.K.O. Pasaulio kikbokso
pilno kontakto rungties čempionatas. Dalyvauti čempionate susirinko per 800 atletų.
iš 41 pasaulio valstybės.

Lietuvai atstovavo 3 Vilniaus miesto sporto klubo „Geležinis vilkas“ sportininkai.

Svorio kategorijoje iki 67 kg Jan Romanovskij ketvirtfinalio kovoje vienu tašku nusileido
Ukrainos sportininkui.

Svorio kategorijoje iki 71 kg Europos čempionas Eduard Špakov pusfinalinėje kovoje 
turėjo pripažinti Kazachstano kovotojo pranašumą ir iškovojo čempionato bronzos medalį.

Svorio kategorijoje iki 91 kg Aleksandr Beliaziun pusfinalinėje kovoje taškais pralaimėjo 
Rusijos kovotojui ir užėmė 3-jaį vietą.

 

2011.11.19-20 Pionerske (Rusija) vyko Muay Thai ir K1 tarptautinis turnyras. Lietuvos kikbokso rinktinę atstovavo 7 sportininkai. Pirmas vietas iškovojo: Laurynas Sriubiskis, Paulius Keraitis, Vėjas Vietrinas, Jan Naus ir Julius Mocka. Sidabro medaliai pas Henriką Vikšraitį ir Gytį Versecką (jis finale susitiko su komandos draugu Janu Nausu). Beveik visos kovos finale buvo laimėtos nokautais arba po 3 nokdaunų. Sveikiname trenerius su puiku rezultatu!

 

 

Š.m. lapkričio 11-13 d.d. Gdanske vyko K1 atviras Lenkijos čempionatas.

Varžybose dalyvavo virš 180 kovotoju iš Lenkijos, Baltarusijos, Estijos  ir Lietuvos. Lietuvos kikboksingo federacijos komanda sudarė 11 kovotojų iš klubu: „Cunamis“ (Kaunas), „Sparta Gym“ (Vilnius), „Status Unifight“ (Vilnius) ir „Vilkas“ (Ukmergė).

Geriausiai pasirodė Mantas Gelūnas (s.k. „Vilkas“), kuris laimėjo visas kovas ir tapo čempionu. Sidabrą  laimėjo Arnas Sazonovas (s.k. „Vilkas“), prizininkais tapo Gytis Verseckas (s.k. „Sparta“), Igor Osinin (s.k. „Sparta“) ir Paulius Virbasius (s.k. „Cunamis“).

 
Vakare vyko profesionalios kovos. Lietuvą atstovavo Henrikas Vikšraitis (s.k. „Sparta“). Jo varžovu buvo vietinis kovotojas iš Gdansko klubo „Korpus“. Pasibaigus kovai vieningu teisėjų sprendimu nugalėtoju tapo mūsų kovotojas!

Sveikinam trenerius su geru komandos pasirodymu!  

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis