Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

 

 2011.04.29 - 05.01 Węgrow (Lenkija) vyko atviras Lenkijos kikbokso čempionatas. Susirinko 280 kovotojų iš Lenkijos, Latvijos, Rusijos,  Lietuvos ir Baltarusijos. Mūsų rinktine atstovavo 16 kovotojų iš 4 klubu: Vilniaus  „Status unifight“ ir „Sparta“ , Klaipėdos „K1 akademija“ ir Ukmergės „Vilkas“.

Lietuvos komandos rezultatai:

Full contact rungtyje:
1 vieta- Robertas Gražinskas;
3 vieta - Dmitrij Zobnin ir Mykolas Serdiuk.

 Low-kick rungtyje:
1 vieta - Martinas Šikšnius;
2 vieta - Mantvydas Repšius ir Jan Naus;
3 vieta - Henrikas Vikšraitis ir Igor Osinin.

K1 rungtyje:
1 vieta - Arnoldas Karpavičius ir Silvija Morkūnaite;
2 vieta - Julius Mocka;
3 vieta - Arvydas Kryževicius, Grigorij Kopistinskij, Marius Auglys, Einoras Kulevičius.

Dėkojame už gerą teisėjų darbą Audriui Santackui, Aleksandrui Šestakui ir Vadimui Zelevui.

 

Gegužės 13-15 d. Ukmergėje įvyko 2011 m. atviras Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo kikbokso čempionatas. Į čempionatą susirinko  kovotojai iš 6 valstybių – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lenkijos. Iš viso apie 100 sportininkų. Kovojama buvo  pagal tris W.A.K.O. kikbokso rūšis – full kontaktas, lowkick, K1. Šiose rungtyse kovotojai pasidalino 28 komplektus medalių.

Čempionate visų valstybių  komandos atsivežė tiek jaunų, perspektyvių sportininkų, kurie netolimoje ateityje užims pagrindines pozicijas nacionalinėse rinktinėse, tiek labai patyrusių kovotojų, kurie ringe kovojo daugiau nei po 60-70 kartų. Todėl daugelis čempionato kovų savo lygiu nenusileido Europos čempionato dvikovoms.

Pats renginys savo organizacija ir lygiu mūsų svečių buvo įvertintas kaip vienas geriausių 2011 metais.

Lietuvos sportininkai čempionate iškovojo daugiausiai medalių ir komandinėje įskaitoje užėmė pirmą vietą.

Lietuvos kovotojai laimėjo aukso medalius:

Andrius Dalinkevičius Klubas  „Vilkas“ Ukmergė  iki 63,5 kg   K-1
Julius Mocka  Klubas „Sparta“ Vilnius  +91 kg K-1
Edgaras Kuročkinas Klubas „Status“ Vilnius  iki 75 kg Low Kick
Grigorij Kopustinskij  Klubas „Vilkas“ Ukmergė  iki 67 kg K-1
Eduard Špakov Klubas „Geležinis Vilkas“ Vilnius iki 71 kg   Full contact
Aleksandr Beliaziun  Klubas „Geležinis Vilkas“ Vilnius iki 91 kg    Full contact
Tadas Jonkus K-1 Akademija Klaipėda  iki 71 kg   K-1
Arnoldas Karpavičius Klubas „Vilkas“ Ukmergė iki 57 kg     K-1
Jan Romanovskij Klubas „Geležinis Vilkas“ Vilnius iki 67 kg Full contact
Mantas Gelūnas   Klubas „Vilkas“ Ukmergė  iki 54 kg (jauniai) K-1
Igor Osinin Klubas „Sparta“ Vilnius  iki 67 kg (jauniai)

K-1

Henrikas Vikšraitis  Klubas „Sparta“ Vilnius iki 71 kg (jauniai)  K-1
Paulius Virbašius   Klubas „Cunamis“ Kaunas iki 86 kg (jauniai)      K-1
       

 

2011 m. kovo 12-13 d. Rygoje vyko atviras Latvijos kikbokso čempionatas. Dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lietuvos, Suomijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Egipto. Arnoldas Karpavičius  (s.k. „Vilkas“) iškovojo bronzos medalį.  Andrius Tamelis  (s.k. „Vilkas“) kovojo  su egiptiečiu. Kovoje Andrius po stiprių smūgių pirmame raunde susilaužė du delno kaulus, bet toliau tęsė kovą ir vienbalsiu teisėjų sprendimu įveikė egiptietį! Dėl sulaužytos rankos jis jau nebegalėjo kovoti dėl aukso medalio ir tapo Latvijos kikbokso vice-čempionu!

Vilniaus „Geležinis Vilkas“ klubo atstovas Aleksandr Beliaziun laimėjo kovą su Baltarusijos sportininku ir tapo čempioonu savo svorio kategorijoje, o  „Status Unifight“ klubo sportininkas Edgaras Kuročkin susitiko su sportininku iš Jurmalos ir iškovojo antrą vietą.

 

„Pramogų Banke“ vyko profesionalų K-1 turnyras. Renginys buvo skirtas visiems, kurie švenčia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, sporto gerbėjams, sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems, vertinantiems kokybiškus sporto renginius, mėgstantiems kaitinančias aršių dvikovų akimirkas.

Turnyrą atidarė kova tarp sporto klubo „Vilkas“ atstovu Ryčio Rutkausko ir Manto Gelūno. Nugalėtoju tapo Rytis Rutkauskas. Antroje kovoje pagal bokso taisykles susitiko Silvija Morkūnaitė (Vilkas) ir sportininkė iš Vilniaus bokso klubo, nugalėjo Silvija Morkūnaitė. Grigorij Kopistinskij (Vilkas) susitiko su Kauno atstovu Žydrūnu Juodžiu (Dainralfas) ir jau 2 raunde po dviejų nokdaunų šventė pergalę TKO. Toliau kovoje vėl susitiko klubo „Vilkas“ atstovai Hasan „Han“ Khalilov ir Arvydas Kryževičius. 2 raunde po susidūrimo galvomis, gydytojui neleidus tęsti kovos, pergalė atiteko „Hanui“. Marius Auglys (Vilkas) susitiko su varžovu iš Kauno Roku Sasnausku (Dainralfas) ir antrame raunde, smūgiu keliu į korpusą, nokautavo jį. Arnas Daunoravičius (Vilkas) kovojo taip pat su sportininku iš Kauno – Matau Stebuliausku (Dainralfas). Vilniaus klubo „Status Unifight“ atstovas Einoras Kulevicius laimėjo kovą su Armėnijos kovotoju Aram Dnelyan, kuris atstovavo klubui „Rings“.

 

 

2011-02-12 Ukmergėje vyko Lietuvos jaunučių kikbokso taurės turnyras. Dalyvavo jauni sportininkai iš Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lietuvos klubų rinktinė. Suskaičiavus taškus, pirmą komandinę vietą laimėjo Lietuvos klubų rinktinė! Antri liko Estijos sportininkai, treti Latvijos, o ketvirti - Rusijos atstovai. Tarp klubų pirmą komandinė vietą iškovojo sporto klubo „Vilkas“ sportininkai.

Dėkojame turnyro rėmėjams: Maistas sportui ir Fighter shop

Lietuvos jaunučių kikbokso taurės turnyro rezultatai

 

 03-05.12.2010 Plocke (Lenkija) vyko Lenkijos muaythai čempionatas. Čempionate dalyvavo daugiau nei 150 kovotojų. Lietuvos komandą sudarė 7 sporto klubo „Vilkas“ (Ukmergė) kovotojai, referiai Vadim Zelev ir Audrius Santackas, Lietuvos kikboksingo federacijos viceprezidentas Aleksandr Pavlov. Varžybos vyko Plocko miesto „Orlen Arena“ salėje ir jas buvo galima stebėti tiesiogiai internetu. Mūsų komandos rezultatai: Rytis Rutkauskas, Arnoldas Karpavičius, Andrius Dalinkevičius  ir Artur Ivanov iškovojo bronzos medalius; Grigorij Kopistinskij  tapo Lenkijos vicečempionu; Marius Auglys ir Hasan Khalilov nugalėjo visus varžovus ir tapo čempionais! Pastarasis gavęs peties traumą pirmoje kovoje, pusfinalio kovą laimėjo TKO, o finalinėje kovoje, po trijų nokdaunų teisėjui sustabdžius kovą, pergalė atiteko Hasanui Khalilovui . 

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis