Lietuvos kikboksingo federacija
Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

 

Š. m. lapkričio 20-27 d.d. Dubline (Airija) įvyko 2011 m. W.A.K.O. Pasaulio kikbokso
pilno kontakto rungties čempionatas. Dalyvauti čempionate susirinko per 800 atletų.
iš 41 pasaulio valstybės.

Lietuvai atstovavo 3 Vilniaus miesto sporto klubo „Geležinis vilkas“ sportininkai.

Svorio kategorijoje iki 67 kg Jan Romanovskij ketvirtfinalio kovoje vienu tašku nusileido
Ukrainos sportininkui.

Svorio kategorijoje iki 71 kg Europos čempionas Eduard Špakov pusfinalinėje kovoje 
turėjo pripažinti Kazachstano kovotojo pranašumą ir iškovojo čempionato bronzos medalį.

Svorio kategorijoje iki 91 kg Aleksandr Beliaziun pusfinalinėje kovoje taškais pralaimėjo 
Rusijos kovotojui ir užėmė 3-jaį vietą.

 

2011.11.19-20 Pionerske (Rusija) vyko Muay Thai ir K1 tarptautinis turnyras. Lietuvos kikbokso rinktinę atstovavo 7 sportininkai. Pirmas vietas iškovojo: Laurynas Sriubiskis, Paulius Keraitis, Vėjas Vietrinas, Jan Naus ir Julius Mocka. Sidabro medaliai pas Henriką Vikšraitį ir Gytį Versecką (jis finale susitiko su komandos draugu Janu Nausu). Beveik visos kovos finale buvo laimėtos nokautais arba po 3 nokdaunų. Sveikiname trenerius su puiku rezultatu!

 

 

Š.m. lapkričio 11-13 d.d. Gdanske vyko K1 atviras Lenkijos čempionatas.

Varžybose dalyvavo virš 180 kovotoju iš Lenkijos, Baltarusijos, Estijos  ir Lietuvos. Lietuvos kikboksingo federacijos komanda sudarė 11 kovotojų iš klubu: „Cunamis“ (Kaunas), „Sparta Gym“ (Vilnius), „Status Unifight“ (Vilnius) ir „Vilkas“ (Ukmergė).

Geriausiai pasirodė Mantas Gelūnas (s.k. „Vilkas“), kuris laimėjo visas kovas ir tapo čempionu. Sidabrą  laimėjo Arnas Sazonovas (s.k. „Vilkas“), prizininkais tapo Gytis Verseckas (s.k. „Sparta“), Igor Osinin (s.k. „Sparta“) ir Paulius Virbasius (s.k. „Cunamis“).

 
Vakare vyko profesionalios kovos. Lietuvą atstovavo Henrikas Vikšraitis (s.k. „Sparta“). Jo varžovu buvo vietinis kovotojas iš Gdansko klubo „Korpus“. Pasibaigus kovai vieningu teisėjų sprendimu nugalėtoju tapo mūsų kovotojas!

Sveikinam trenerius su geru komandos pasirodymu!  

 

2011 m. spalio 26 - 29 d. dienomis Skopjė (Makedonija) įvyko Pasaulio kikbokso WAKO čempionatas. Šis čempionatas pasižymėjo dalyvių gausa, dalyvavo 823 sportininkai iš 54 šalių. Šiame čempionate mūsų šalies garbę gynė Julius Mocka (Sparta gym, Vilnius), jis dalyvavo K-1 disciplinoje 91+ svorio kategorijoje. Užfiksuotas rekordas ir šioje svorio kategorijoje, dalyvavo  18 super sunkaus svorio kovotojų.

       Pirmąją dieną Julius Mocka dėl jam palankių burtų nekovojo ir pateko į aštuntfinalį, kur susitiko su Slovėnijos kovotoju, pirmąją kovą Julius laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu 3:0 ir pateko į ketvirtfinalį. Ketvirtfinalyje mūsų kovotojo laukė pats stipriausias varžovas šioje kategorijoje Rusijos atstovas. Tačiau Rusijos sportininkui tai nebuvo lengva kova, teko trečiajame raunde pabuvoti ir nokdaune, nedaug trūko, kad Rusijos kovotojas nebegalėtų tęsti kovos dėl praleistų smūgių  ( low kick ). Deja nevienodu teisėju sprendimu 2:1 šią kovą laimėjo Rusijos atstovas, kuris ir tapo vėliau pasaulio čempionu. Julius Mocka iškovojo garbingą 5-ją vietą iš 18.

 

2011 m. rugsėjo 02-09 d. Italijoje įvyko Europos jaunimo ir jaunių kikbokso čempionatas. Čempionate dalyvavo apie 1200 sportininkų iš 30 valstybių. Lietuvą čempionate atstovavo 6 sportininkai.

K1 taisyklės varžybose svorio kategorijoje iki 54 kg. antrą vietą iškovojo Rytis Rutkauskas (sporto klubas „Vilkas“, Ukmergė), svorio kategorijoje virš 81 kg. Vėjas Vietrinas (sporto klubas „Sparta“, Vilnius) taip pat tapo vicečempionu.

Pilno kontakto rungtyje svorio kategorijoje iki 75 kg. Edgar Liman (sporto klubas „Geležinis vilkas“, Vilnius) iškovojo bronzos medalį.

 

Siedlice (Lenkijaje)  vyko finalinis „Victory and Glory“ turnyras, kuriame kovėsi geriausi Rytų Europos kikboso kovotojai. Kovotojų tarpe ir trys Lietuvos atstovai:  Silvija Morkūnaitė (klubas „Vilkas“, Ukmergė), Jan Romanovskij (klubas „Geležinis vilkas“, Vilnius) ir Tadas Jonkus (K-1 Akademija, Klaipėda). Pirmas kovojo Tadas Jonkus prieš kovotoja iš Baltarusijos. Kova truko neilgai ir jau 2 raunde po taiklaus smūgio varžovas nebegalėjo tęsti kovos.  Jan Romanovskij kovojo prieš Lenkijos sportininką. Kova truko visus raundus ir po jos teisejų sprendimu kovą laimejo lietuvis. 

Silvijos Morkūnaitės ir jos varžovės kova buvo bekompromisinė. Tai viena, tai kita be perstojo atakavo ir kontratakavo visą kovai skirtą laiką. 4 raundo gale Lenkijos atstovė jau nebegalėjo atsiremti kaire koja ir reikėjo dar poros taiklių smūgių, kad kova būtų baigta. Deja, pritrūko laiko ir pergalę taškais iškovojo lenkė

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis