Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

 

Dar visai nesenai, Lietuvos kikboksingo federacija nusprendė keistis. Buvo priimtas sunkus sprendimas, pakeisti “nepakeičiamus” asmenys ir pradėti dirbti komandoje. Rezultatų ilgai laukti nereikėjo. Pamažu pradėti įgyvendinti nauji tikslai ir pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su labai stipria organizacija “DSF”. Dabar dalyvaudami LKF turnyruose turite didelį šansą žengti į profesionalų ringą. 
Dėkojame LKF komandai už sunkų darbą, o sportininkams linkime sekmės turnyruose.

 

Dabar tai oficialu. 2018.12.07 Lietuvos kikboksingo federacija pasirašė sutartį su "DSF kickboxing challenge" dėl bendradarbiavimo. Jau netrukus pirmasis bendras profesionalaus kikbokso turnyras. DSF tai didžiausia prof. kikbokso organizacija Lenkijoje ir sparčiai populiarėjanti visame pasaulyje.

 

Taip prasidėjo kikboksas Lietuvoje. Audrius Santackas (nespalvotos nuotraukos viduryje) kartu su Aleksandr Šestak ir Valentinu Devialtovskiu atvežė į Lietuvą kikboksą.Jis labai prisidėjo prie šios sporto šakos populiarumo ir jos istorijos. 
Gruodžio1-2d. Vilniuje įvyko kikbokso turnyras "Vilnius open 2018". Šis turnyras skirtas Audriaus Santacko atminimui. Turnyre dalyvavo 150 sportininkų (41 sporto klubas) iš 10 valstybių (Lietuva, Latvija, Lenkija, Baltarusija, Rusija, Moldova, Ukraina, Izraelis, Kirgistanas, Azerbaidžanas). Žiūrovai išvydo 98 kovas. Kovas stebėjo A. Santacko šeima.
Tai rekordinis šalių skaičius Lietuvos kikbokso turnyruose, tiek valstybių viename turnyre dar nedalyvavo. Teisėjai taip pat atvyko iš įvairių valstybių ir beveik visi WAKO A kategorijos teisėjai.
Saulius Šeškevičius pagerbdamas A. Santacką taip pat žengė į ringą ir pabuvo referiu.Jis dėvėjo marškinėlius su kuriais paskutinį kartą teisėjavo kartu su A. Santacku.
Į turnyrą taip pat atvyko "DSF kickboxing" savininkas S. Duba. Apie šio vizito tikslą pranešime jau netrukus, laukite naujienų ????
Turnyro organizatoriai dėkoja www.fightershop.lt už paramą ir pagalbą turnyro metu. Turnyro metu buvo pradėtos derybos dėl tolimesnio bendradarbiavimo. 
Dėkojame Audriaus Santacko šeimai, kad apsilankė turnyre.

Ačiū Tau, Audriau, kad buvai su mumis. Visada tavo - Lietuvos kikboksingo federacija.

 

Kad Lietuvos kikboksingo federacijos turnyrai yra aukšto lygio parodo ir tai, kad į turnyrą "Vilnius open 2018" skirtą A. Santacko atminimui oficialiam vizitui atvyksta didžiausios Lenkijoje prof. kikbokso organizacijos "DSF kickboxing challenge" savininkas S. Duba.
DSF yra didžiausia organizacija Lenkijoje ir labai vertinama visoje Europoje, DSF organizuoja labai aukšto lygio turnyrus.

 

2018.11.10 Vilniuje įvyko turnyras “Vilniaus miesto kikbokso taurė 2018”, kuris vyko pagal WAKO taisykles. Turnyrą organizavo sporto klubas “Fighters gym”, kartu su Lietuvos kikboksingo federaciją, o pagrindinis turnyro rėmėjas “Vilniaus miesto savivaldybė”. Turnyras buvo puikus pasiruošimas didžiausiam ir stipriausiam kikbokso turnyrui “Vilnius open 2018”, kuris rengiamas A. Santacko atminimui. Į šį turnyrą atvyks kovotojai iš visos Europos.
Komandinėje įskaitoje pirmą vietą iškovojo sporto klubas “Status Unifight”, antra vieta atiteko sporto klubui “Faiteris”, trečia vieta “Jasiūnas team”.
Šiame turnyre teisėjavo ir teisėjas turintys Ispanišką kikbokso teisėjo licenciją.
Turnyre galima buvo išvysti nemažai aukšto lygio kovų, kurios papuošė turnyrą. Buvo ir naujokų, bet tikimės naujokai užaugs ir taps puikiais sportininkais, kurie garsins musų šalies vardą.

 

Lapkričio 1-2d., Lenkijoje įvyko international Baltic cup 2 kikbokso turnyras. Dalyvavo sportininkai iš 8 valstybių. Lietuvos sportininkai užėmė 3 komandinę vietą.

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis